Trademart vernieuwt home & living

Donderdag 10 juli 2025

Op 31 augustus 2025 lanceert Trademart de eerste fase van een grootschalige vernieuwing van haar home & living-afdeling. Tijdens het Brussels Interior Event wordt de vernieuwde zone officieel geopend.
Trademart vernieuwt home & living

De herinrichting richt zich in eerste instantie op de segmenten kitchen, dining, gifts en design. Deze zones krijgen een eigentijdse look met nieuwe materialen, een modernere uitstraling en een indeling die beter inspeelt op de noden van interieurprofessionals. Trademart stelt met deze vernieuwing een duidelijke ambitie: een toekomstgerichte, inspirerende en commercieel krachtige omgeving bieden voor merken en retailers in de interieurbranche.

 

De vernieuwde showrooms vormen een essentieel onderdeel van Trademarts langetermijnstrategie, waarin connectie en beleving centraal staan. ‘We bouwen letterlijk aan de toekomst van wholesale,’ aldus Trademart. ‘Deze rebooth is meer dan een facelift – het is een nieuwe visie op B2B-retail.’

 

Onder de exposanten die al in de vernieuwde showroomzones aanwezig zullen zijn, bevinden zich onder andere: Victorinox, The Cookware Company, Eurowing, Studio L+A, Alessi, Prefix Design, ND3, Eurostyle, Lorena Canals, Dekado en Maksimo.

 

Met een geschiedenis van 50 jaar is Trademart een gevestigde waarde in de Europese B2B-retailsector. Gelegen aan de voet van het Atomium in Brussel, biedt het inkoopcentrum van 200.000 m² onderdak aan meer dan 1.500 merken in de sectoren fashion, baby & kids, en home & living.



Links

www.trademart.be

Tags

nieuws, interieur, trademart, inkooplocatie, groothandel, inkoopcentrum, woonaccessoires, huis, woning, tuin, inkooppartner, wederverkopers, homebranche, giftbranche, gardenbranche, zakelijk, #trademart

Gerelateerd nieuws
Rust en overzicht in de keuken
[Sponsored artikel] - De keuken is vaak een centrale plek waar allerlei zaken samenkomen. Dat zorgt er al snel voor dat het aanrecht helemaal vol staat. Om rust en overzicht te creëren: volg deze stappen om te ontrommelen.
lees verder
Ontmoeting centraal op beurs
Jong talent en gevestigde merken samen in één designlandschap tijdens de beurs Destination Design 2026 in het Klokgebouw in Eindhoven.
lees verder
Pastoe bundelt drie designlabels
Spectrum, Rietveld Originals en Atelier Artiforte worden onder de naam Pastoe samengebracht. Zo ontstaat één Nederlands designmerk en een overkoepelende collectie die ruim een eeuw Nederlands design bundelt.
lees verder
 
Boffi, De Padova en ADL fuseren
lees verder
Van verleden naar toekomst
Gedreven door de nieuwe golf van design en creativiteit in 2025, vindt de Maison&Objet Paris 2026 plaats onder het motto van uitmuntendheid en vakmanschap.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden