Tour de Vrouwen in het Parket

Dinsdag 10 juli 2018

Maandag 2 juli was het weer Vrouwen in het Parket-dag. 30 Leden van de netwerkclub maakten dit keer een tour door Noord-Holland.
Tour de Vrouwen in het Parket

Ze bezochten drie showrooms van leden (Vloerenhuis Amsterdam, Zaanbever in Beverwijk en 't Saense Parkethuys in Wormerveer) en de Zaanse Schans, waar molen ‘De Bonte Hen’ de lijnolie van Rigo Verffabriek produceert. Ook volgden ze een workshop over klanttypen en gedrag.

De volgende bijeenkomst is op maandag 17 september van 10.00 tot 13.30 uur, op de vakbeurs Incoda in Gorinchem. De eerstkomende tour daarna is het de bedoeling om Limburg te gaan bezoeken.

Vrouwen in het Parket is een initiatief van Lisa Klaassen, directeur-eigenaar Plinten & Profielen Centrale (PPC) in Wijk bij Duurstede. Het heeft als doel vrouwen in de parketbranche hun kennis en ervaringen te laten delen, elkaar te inspireren met hun vakwerk, en elkaar te ondersteunen en helpen. De netwerkgroep telt momenteel ruim 40 leden.

 



Links

www.interieurcollectiedagen.nl
www.parkethuys.com
www.plintenenprofielencentrale.nl
www.rigoverffabriek.nl
www.vloerenhuis.nl
www.zaanbever.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, parket, stoffering, egalisatie, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, hout, lvt, linoleum, laminaat, lijm, plint, profiel, lijst, afwerklijst, strip, plakstrip, dilatatie, dilitatie, hoeklijn, trap, renovatie, traprenovatie, stofferen, stoffering, parket ambachtsdagen, leg, leggen, bekleden, vrouwen in het parket, vrouwen parket, incoda, interieur collectie dagen, #parkethuys, #plintenenprofielencentrale, #ppc, #vloerenhuis, #zaanbever, #incoda

Gerelateerd nieuws
Groeikansen voor woonbranche
ING verwacht een positieve omzetontwikkeling in de Nederlandse woonbranche voor 2026, onder andere door de groei van de huizenverkoop dit jaar.
lees verder
Draagvlak FFD is groot
Uit het aantal aanmeldingen van exposanten blijkt volgens de organisatie een groot draagvlak voor het vloerevent Flanders Flooring Days 2026 rond Kortrijk.
lees verder
Innovatie sleutel voor textielsector
Techtextil en Texprocess 2026 tonen innovatiekracht van de textielsector zo blijkt uit de persoconferentie over de beurzen.
lees verder
Doordacht energiezuinig interieur
[Sponsored artikel] - Hoe combineer je energiezuinig wonen met een doordacht interieur? Wie regelmatig reist, merkt het steeds vaker: hotels, vakantiewoningen en zelfs guesthouses besteden bewuster aandacht aan duurzaamheid.
lees verder
Duurzame tapijttegel
Vloerbedekkingsproducent Forbo Flooring uit Assendelft introduceert de naar eigen zeggen meest duurzame tapijttegels ooit: Tessera Evolve+
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden