Tour de France langs Interieurjournaal!

Vrijdag 03 juli 2015

De Tour de France komt twee keer langs het kantoor van Interieurjournaal.com op de Biltstraat in Utrecht! Het wordt al steeds drukker en gezelliger in de stad.
Tour de France langs Interieurjournaal!
Tour de France langs Interieurjournaal! Tour de France langs Interieurjournaal! Tour de France langs Interieurjournaal! Tour de France langs Interieurjournaal! Tour de France langs Interieurjournaal!

Morgen, zaterdag 4 juli, komt de tijdrit al langs de Biltstraat als onderdeel van een traject van 13,8 km. De renners komen dan een voor een voorbij. Op het stuk waar het kantoor van Interieurjournaal.com zit (zie pand op de laatste foto), fietsen ze vermoedelijk op topsnelheid over de Biltstraat verder de stad in.

 

Op zondag 5 juli zullen de renners opnieuw passeren, maar dan in omgekeerde richting tijdens de start van de tweede etappe. Dan zal het peloton echter veel minder hard gaan, omdat men in het eerste deel in de zogenaamde Neutrale Zone fietst. De officiële start en de echte wedstrijd vangt pas aan bij Galgenwaard, het stadion van FC Utrecht.

 

Overal in de stad is het sinds eergisteren al te merken dat de Tour eraan komt. Zo zijn veel bomen ingepakt met met gele of bolletjestrui doeken en overal hangen vlaggen. Gisterenavond werden de ploegen al gepresenteerd op park Lepelenburg aan het einde van de statige Maliebaan. Hier konden vele toeschouwers aanschouwen hoe de ploegen onder meer in bootjes door de singel kwamen aanvaren.



Links

www.interieurjournaal.com

Tags

Nieuws, tour de france, grand depart, utrecht, dom, wielren, ploeg, Biltstraat

Gerelateerd nieuws
A@W: Regenerative Architecture
Architect@Work keert op 9 en 10 september terug naar Ahoy. De vakbeurs staat dit jaar in het teken van 'Regenerative Architecture' en presenteert opnieuw een selectie van productinnovaties, lezingen en materiaaloplossingen.
lees verder
Nieuwe directeur Domotex
Voor de vakbeurzen en consumentenbeurzen van de Deutsche Messe is een nieuwe directeur benoemd, die onder andere ook verantwoordelijk wordt voor de Domotex.
lees verder
 
In prijs voor studenten
lees verder
Light Expo via Messe Frankfurt
Messe Frankfurt heeft Light Expo London overgenomen van organisator Darc media. De vakbeurs wordt voortaan georganiseerd door Messe Frankfurt UK en maakt deel uit van het internationale Light+Building-portfolio.
lees verder
 
Samenwerking van Dijk en I4F
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden