Topman Beter Bed vertrekt

Zondag 16 juli 2017

Topman Ton Anbeek van Beter Bed verlaat het concern per 1 november. Dat kondigde het bedrijf vrijdag aan. Anbeek wordt ceo bij fietsenfabrikant Accell.
Topman Beter Bed vertrekt

Anbeek is na zeven jaar bij het beddenconcern aan een nieuwe uitdaging toe, zo meldde het Fd. Beter Bed gaat binnenkort op zoek naar een opvolger.

De aankondiging van Anbeek kwam kort na de publicatie van de kwartaalcijfers van Beter Bed. Hierin kwam naar voren dat de omzet in het tweede kwartaal met 5,3% op jaarbasis was toegenomen. In vergelijkbare winkels in Duitsland, de grootste afzetmarkt van Beter Bed, daalde de omzet in dezelfde periode met 0,9%, een lagere daling dan in het eerste kwartaal.

 



Links

www.beterbedholding.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, detail, retail, nachtrust, economie, resultaat, winst, omzet, #beterbed

Gerelateerd nieuws
Heropening Goossens Almere
Goossens Almere is feestelijk heropend: inspiratie, advies en blije klanten staan centraal in het nieuwe winkelconcept.
lees verder
Innovatief materiaal Heimtextil 2027
Heimtextil 2027 introduceert Functional Futures Lab als onderdeel van de beurs in januari.
lees verder
 
Onwetendheid over rechten bij aankoop
lees verder
Goud voor Revor Group
Revor Group heeft een gouden Ecovadis-medaille behaald. De Belgische producent van boxsprings en matrassen sluit zich bovendien aan bij de Vlaamse Green Deal Waardeketens.
lees verder
Groei recycling droge matrassen
De recycling van matrassen in Nederland nadert de landelijke doelstelling van 75%: in het afgelopen jaar is stijging naar 73% opgelopen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden