Top 10 volgens Baps

Woensdag 31 december 2014

Het is er de tijd voor: eindejaarslijstjes. Ook Baps heeft de balans opgemaakt en onderzocht wat de tien populairste mode- & woonmerken en winkelgebieden van het afgelopen jaar zijn.
Top 10 volgens Baps

De 10 woonmerken die bezoekers van www.babs.nu in 2014 het meest opzochten, bestaat nog altijd voor meer dan de helft uit Nederlandse merken, maar in de top 3 heeft het Zwitserse Vitra stuivertje gewisseld met de nieuwe nummer 1: Leolux. Verder doen Piet Boon en Moooi het goed; zij stegen respectievelijk 1 en 2 plaatsen, ten koste van Gelderland: dat is gezakt van 4 naar 7.

De top 3 modemerken is ongewijzigd: SuperTrash blijft de onaantastbare nummer 1, gevolgd door Hugo Boss en Nike. Snelle stijger is Adidas, die klimt van een 8e naar een 5e plaats. Er is 1 nieuwe binnenkomer: op 10 vinden we Liu Jo.

Tot slot heeft Baps bekeken welke steden in 2014 het populairst waren bij de Baps-bezoekers. Amsterdam staat nog ongeslagen op 1, op de voet gevolgd door Den Haag en er is een nieuwe nummer 3: Maastricht. Nieuw binnen in de lijst: Roermond (10).

Meest gezochte woonmerken
 1. Leolux
 2. Vitra
 3. Timzowood-Living
 4. Moooi
 5. Auping
 6. Piet Boon
 7. Gelderland
 8. Alessi
 9. FLOS
10. Artemide

Meest gezochte modemerken
 1. SuperTrash
 2. Hugo Boss
 3. Nike
 4. Diesel
 5. Adidas
 6. G-Star
 7. Replay
 8. Converse
 9. Shabbies Amsterdam
10. Liu Jo

Populairste steden
 1. Amsterdam
 2. Den Haag
 3. Maastricht
 4. Haarlem
 5. Utrecht
 6. Rotterdam
 7. Den Bosch
 8. Arnhem
 9. Eindhoven
10. Roermond

 
In het Baps-bestand is op dit moment informatie te vinden van zo'n 12.000 winkels op het gebied van Mode & Beauty, Wonen & Lifestyle en Sport & Fit.



Links

www.baps.nu
www.interieurjournaal.com/top-10-meest-gezocht

Tags

wonen, interieur, woonmerk, mode, modemerk

Gerelateerd nieuws
Samenwerking Serax en Piet Moodshop
Het Belgische designmerk Serax en de Gentse conceptstore Piet Moodshop hebben de handen ineen geslagen. Zij introduceren een samenwerking die de zichtbaarheid én het voortbestaan van lokale winkels moet ondersteunen.
lees verder
 
Elys onthult Linea Invi
lees verder
Proposte goed bezocht
De inkoopbeurs voor stoffen Proposte in Como is weer afgesloten na drie dagen vol activiteiten met zelfde aantal bezoekers als voorgaande jaar.
lees verder
Onverwachte overname
Somnis Bedding koopt Aquinos Bedding, nadat eerder bekend werd dat Revor interesse had in overname van dit bedrijf.
lees verder
 
Trenddag: elke kamer een woonkamer
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden