Toekomst van schone vloeren

Woensdag 16 juni 2021

Microban International zal gaan exposeren op de CFJ LIVE Virtual Flooring Expo op 1 juli 2021. De toonaangevende expert in antimicrobiële oplossingen zal zijn portfolio van ingebouwde antimicrobiële technologieën presenteren en demonstreren hoe deze worden gebruikt om schoon in de vloerwereld te herdefiniëren
Toekomst van schone vloeren

Microban® heeft al meer dan 35 jaar geavanceerde technologieën ontwikkeld die de groei van bacteriën op oppervlakken voortdurend voorkomen, en is een pionier in partnerschappen met fabrikanten om slimmere antimicrobiële vloeroplossingen en aanverwante ondersteunende producten te leveren.

 

De CFJ Live Flooring Expo biedt een kans om het team vanM icroban te ontmoeten en meer te weten te komen over de toekomst van technische schone vloeren. Gastsprekers Jonathan Clapp, International Senior Technical Manager, en Dr. Ivan Ong, Vice President of Research and Development, zullen presentaties en live Q&A-sessies leiden om het gebruik van antimicrobiële stoffen in allerlei vloertoepassingen te bespreken, van zachte tapijten tot harde oppervlakken, inclusief laminaat en keramische tegels.

 

Het team zal de belangrijkste verschillen tussen ingebouwde en plaatselijke behandelingen onderzoeken en zal laten zien hoe de integratie van antimicrobiële stoffen kan helpen om duurzame oppervlaktebescherming te bieden. De presentaties zullen deelnemers informeren over het belang van het kiezen van een compatibele additievenformulering die bewezen antimicrobiële prestaties heeft en voldoet aan wereldwijde regelgevingsoverwegingen, evenals welke technologieën moeten worden vermeden.



Links

www.cfjliveexpo.co.uk
www.microban.com/blog/antimicrobial-flooring-solutions
www.microban.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, tapijt, laminaat, parket, tegel, keramiek, vloer, bacterie, oppervlakte, schoon, behandeling, #microban, #cfjiveexpo

Gerelateerd nieuws
Idd cologne kiest opnieuw stad
Beurs en showrooms vormen samen één programma in Keulen. De editie van 2026 sluit opnieuw aan op Orgatec en richt zich op wonen, hospitality en design.
lees verder
Verschil maken met een patroon
Met de Moods-collectie laat Moduleo zien dat vloerdesign veel meer is dan een basis, het wordt een bepalend element in de totale ruimtebeleving.
lees verder
Mooi interieur is risico in huis
[Sponsored artikel] - Een mooi huis is ook een kwetsbaar huis. Juist in huizen waar veel aandacht naar interieur gaat, zitten verrassend veel “risicomomenten”.
lees verder
Festivalvibe op Design District
Met 6.090 bezoekers, ruim 180 deelnemers en zomerse temperaturen kijkt Design District 2026 terug op een drukbezochte editie. Naast nieuwe collecties en merken stond ook kennisdeling en jong talent centraal.
lees verder
 
Commissie voor Interieurstylisten
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden