Tjeerd naar Gelasta

Vrijdag 29 september 2023

Binnenkort gaat Tjeerd Nijboer aan de slag bij vloerenleverancier Gelasta uit Genemuiden.
Tjeerd naar Gelasta

Tjeerd Nijboer werkte sinds november 2010 als vertegenwoordiger bij Koninklijke Peitsman, in 2019 overgenomen door Unilin, in het rayon Friesland, Flevoland-Noord en Overijssel.

Per 1 november, dus na exact 13 jaar, gaat hij als vertegenwoordiger aan de slag bij vloerengrossier Gelasta. Dit bedrijf levert tapijt(tegels) en vinyl-, pvc- en laminaatvloeren en toebehoren (ondervloeren, plinten).



Links

www.gelasta.nl
www.peitsman.nl
www.unilin.com/nl

Tags

nieuws, interieur, vloeren, vinyl, pvc-vloer, laminaatvloer, tapijt, tegels, fournituren, personalia, #gelasta, #peitsman, #unilin

Gerelateerd nieuws
Volledige overname Lano
Belgotex heeft het resterende belang van tapijtfabrikant Lano overgenomen en bezit nu 100% van het bedrijf.
lees verder
6 Stylingtips zakelijk interieur
[Sponsored artikel] - Het interieur van je eigen zaak is meer dan een praktische ruimte: het vertelt je verhaal, spreekt je klanten aan en weerspiegelt je merkidentiteit.
lees verder
 
Balta verhuist productie
lees verder
Saense Parkethuys failliet
Het faillissement van 't Saense Parkethuys te Wormerveer is eergisteren door de Rechtbank in Noord-Holland te Haarlem uitgesproken.
lees verder
Coretec op Incoda
Coretec is dit jaar met een eigen stand deelnemer aan de Interieur Collectie Dagen (Incoda) in Gorinchem.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden