Tijd voor creativi-tijd

Dinsdag 24 augustus 2021

Tijdens het Amsterdamse designfestival Glue presenteert de bekroonde ontwerper Robert Bronwasser ruim 50 compleet verschillende en unieke klokken, waarmee hij de aandacht wil vestigen op het belang van creativiteit.
Tijd voor creativi-tijd
Tijd voor creativi-tijd Tijd voor creativi-tijd

De klokken zijn gebaseerd op de vierkante Tile klok die Robert Bronwasser in 2012 ontwierp voor het Amsterdamse merk Leff. De aardewerk klok met bamboe wijzers ontwierp hij als een tijdloos interieur object, dat ook de tijd aangeeft.

 

Naast zijn eigen creaties, heeft Robert een aantal kunstenaars gevraagd om een klok te verfraaien. Onder andere striptekenaar Hein de Kort, illustrator Joost Swarte en kunstenares Muriel Leusink hebben dit gedaan. Om creativiteit onder jongeren te stimuleren, gaat de volledige opbrengst van de klokken naar Noordje, een atelier in Amsterdam Noord met creatieve workshops voor kinderen die van huis uit niet vanzelfsprekend met kunst en cultuur in aanraking komen (foto 3). Er is dan ook – in samenwerking met Noordje – een serie klokken door kinderen uit Amsterdam Noord beschilderd.

 

Tijdens Glue - de vierdaagse designroute door Amsterdam (16-19 september) waarbij ontwerpers, architecten, galeries en showrooms zichzelf presenteren - zullen de limited edition klokken geëxposeerd en verkocht worden. Ook wordt de studio (Asterweg 103, Amsterdam) van Robert Bronwasser ingericht met de nieuwe Pully collectie, die hij voor het Nederlandse designmerk Cascando heeft ontworpen.



Links

www.glue.amsterdam
www.robertbronwasser.com

Tags

Nieuws, inrichting, interieur, wonen, design, event, evenement, designroute, inspiratie, design, ontwerp, talent, decoratie, accessoires, klok, #glueamsterdam, #designpostamsterdam, #cascando, #robertbronwasser,

Gerelateerd nieuws
 
Brussels Balthazars 2025!
lees verder
Spoga+Gafa: Growing Forward
De tuin- en outdoorvakbeurs Spoga+Gafa presenteert in 2026 een vernieuwd concept. Met het thema ‘Growing forward’ wordt ingespeeld op veranderend consumentengedrag, actuele marktontwikkelingen en behoefte aan meer beleving en oriëntatie.
lees verder
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
Omzet NL-retail september 2025 groeit
De Nederlandse detailhandel heeft in september 3,8% meer omgezet dan in september 2024, volgt uit cijfers van het CBS.De interieurbranche groeide mee.
lees verder
Leenbakker winkels deels naar Jysk
Jysk neemt negen locaties over van Leen Bakker België, dat recent de verkoop van alle 44 winkels heeft aangekondigd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden