Thonet opent eerste conceptstore in Nederland

Zaterdag 03 mei 2014

Vanaf 15 mei heeft meubelproducent Thonet een eigen showroom in Amsterdam. De Concept Gallery is voor het bedrijf uit Frankenberg de grootste showroom buiten Duitsland.
Thonet opent eerste conceptstore in Nederland

 

De nieuwe locatie in het architectonisch interessante IJburg in het oosten van Amsterdam vormt het juiste decor voor wisseltentoonstellingen rondom woning- en projectinrichting. In de ruim 400 vierkante meter grote ruimte is behalve Thonet ook de wanden- en vloerenspecialist Senso gevestigd. Het showroomconcept is het resultaat van een nauwe samenwerking tussen de twee bedrijven, die hiermee een inspirerende omgeving voor hun producten hebben gecreëerd. 

 

In de nieuwe showroom worden actuele Thonet-meubelen tentoongesteld – waaronder de nieuwe secretaire S 1200, vloerlamp LUM 2.0 (een primeur op de meubelbeurs in Milaan) en het moderne conferentietafelsysteem S 8000 van Hadi Teherani – naast klassiekers uit onder andere de Bauhaustijd, zoals bureau S 285 van Marcel Breuer en Freischwinger-stoel S 533 van Ludwig Mies van der Rohe.

 

De Concept Gallery geeft architecten, dealers en eindgebruikers een goede indruk van de veelzijdige collectie van Thonet. Daarnaast kunnen bezoekers er terecht voor advies over de meubelen en bijbehorende dienstverlening. De Nederlandse Thonet-dealers zijn actief betrokken bij de Concept Gallery, want de financiële en logistieke afwikkeling van de geplaatste orders loopt via hen.

 

Feestelijke opening van de nieuwe Thonet-showroom:

15 mei 2014, van 17.00 tot 21.00 uur

Concept Gallery Amsterdam

Pedro de Medinalaan 53 1086 XP AMSTERDAM +31 (0) 20 496 3046

Openingstijden van de Concept Gallery:

maandag op afspraak

dinsdag t/m zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur

 

 



Links

www.thonet.nl

Tags

meubel, design, ontwerp, lamp, verlichting, projectinrichting, woninginrichting, wand, vloer, interieurarchitect

Gerelateerd nieuws
L+B Desigplus Award winnaars
Tijdens de openingsdag van Light+Building 2026 zijn dertien bedrijven onderscheiden met de Designplus Award. De prijs bekroont producten die innovatie, functionaliteit, vormgeving en duurzaamheid combineren.
lees verder
Duurzaamheid leidraad kantoorinrichting
[Sponsored artikel] - Duurzaamheid speelt een steeds grotere rol in hoe kantoren worden ingericht. Dat komt niet alleen door wetgeving, maar ook door groeiend bewustzijn over klimaat en gezondheid.
lees verder
 
3 dagen tot Light + Building
lees verder
Established & Sons terug op Salone
Het Britse designmerk Established & Sons keert dit jaar terug naar Salone del Mobile met een eigen stand. Op de beurs presenteert het merk nieuwe ontwerpen en heruitgaven, waaronder de Medusa-lamp van Carlo Nason.
lees verder
Secolo x Tableau in Milaan
Tijdens Milano Design Week 2026 presenteert Secolo voor het eerst een samenwerking met een extern ontwerpstudio. Het merk kondigt een project aan waarbij wordt samengewerkt met het Deense bedrijf Tableau.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden