Thonet 200 in 2019

Vrijdag 28 december 2018

In 2019 viert Thonet, de meubelfabrikant uit Frankenberg, zijn 200-jarig jubileum. Dat is meestal reden om een klassiek model door bekende ontwerpers te laten restylen. Zo ook bij Thonet.
Thonet 200 in 2019
Thonet 200 in 2019 Thonet 200 in 2019

Ter gelegenheid van het 200 jarig-bestaan heeft Thonet de Design-Duo Studio Besau Marguerre uit Hamburg gevraagd om een nieuwe versies in verschillende kleuren uit te denken voor onder meer de bekende koffiestoel 214 (foto 2; website Thonet), ontworpen door Michael Thonet in 1859. Als voorbeeld hierbij hun jubileumuitgave van de Thonet S 533F (foto 3; website Beasu Marguerre)

Thonet, in januari uiteraard weer deelnemer aan de Imm Cologne, zal het eigen jubileum en '100 jaar Bauhaus' vieren in Café Thonet, dat eveneens door Besau Marguerre is ontworpen. Naast klassiekers uit de Thonet-collectie zullen ook nieuwe modellen van deze ontwerpstudio en Sebastian Herkner getoond worden.

 



Links

www.besau-marguerre.de
www.imm-cologne.com
www.sebastianherkner.com
www.thonet.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, residentieel, kantoor, hospitality, meubel, tafel, bureau, buro, draaistoel, stoel, bank, werk, design, personeel, personalia, design, jubileum, #thonet, #besaumarguerre #sebastianherkner, #immcologne, #bauhaus

Gerelateerd nieuws
Himolla schrapt 175 banen
Himolla heeft met de ondernemingsraad overeenstemming bereikt over een belangrijk deel van het herstructureringsplan. In Taufkirchen verdwijnen 175 van de 714 banen en stopt de eindassemblage.
lees verder
 
3C op Möbelmeile en terug naar NL
lees verder
Omzetgroei Jysk in Benelux
Jysk verstevigt haar positie in Nederland tijdens jubileumjaar met een sterke omzetgroei en met wederom nieuwe winkels. Ook in België was er een forse omzetstijging.
lees verder
Herbenoeming commissaris EK
Nico Vanderveen is herbenoemd in Raad van Commissarissen EK Retail, waarbij hij zijn tweede termijn ingaat.
lees verder
 
Vij5 viert 20 jaar in Den Bosch
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden