Thomas Hibert weg bij Meubelbeurs

Woensdag 05 februari 2025

Thomas Hibert vervulde in 15 jaar verschillende functies bij Meubelbeurs Brussel, maar kondigt nu aan de organisatie te verlaten. In een bericht op LinkedIn deelde hij zijn beslissing en blikte hij met dankbaarheid terug.
Thomas Hibert weg bij Meubelbeurs
Thomas Hibert weg bij Meubelbeurs

Thomas Hibert (foto 1), die sinds 2022 de rol van marketing manager voor Meubelbeurs Brussel vervulde, gaf aan dat het geen gemakkelijke keuze was om de organisatie te verlaten, maar dat hij klaar is voor een nieuw avontuur. Samen met zijn vrouw Aline (foto 2) heeft hij het bedrijf Lookup opgericht, waarmee ze zich richten op het bouwen van boomhutten en boomterrassen. ‘We combineren verschillende passies en kijken uit naar deze nieuwe uitdaging,’ schrijft hij.

 

Hij bedankte zijn collega’s en alle betrokkenen bij Meubelbeurs Brussel voor de fijne samenwerking en de succesvolle edities waaraan hij mocht bijdragen.



Links

www.meubelbeurs.be
www.lookup.green

Tags

Meubelbeurs Brussel, beurs, event, evenement, tentoonstelling, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, jeugdkamer, slaapcomfort, Kids' corner, Brussels by Night, Nieuws, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, lattenbodem, matras, slaapexposant, slaapsegment, slaapconcept, City, Fushion, Mozaïek, award, winnaar, prijs, uitreiking, balthazar, champagne, personalia, lieven van den heede, glenn de maeseneer, luc meers, #meubelbeursbrussel, #mbb, #be, #brusselsexpo, #meubelbeurs, #meubelbeursb, #meubelbeurs,

Gerelateerd nieuws
 
Loungefauteuil Teodora
lees verder
Nieuwe directeur CBM
Jelle Boonstra wordt per 1 september de nieuwe directeur van Koninklijke CBM, de Nederlandse Branchevereniging voor Interieurbouw en Meubelindustrie.
lees verder
Matrassenfabriek failliet door FNV
De vakbond FNV heeft het faillissement aangevraagd van matrassenfabriek Aquinos in Kesteren, voorheen bekend als Recticel, dat schuim produceerde voor vooral meubels en matrassen, onder meer voor Beka en Lattoflex.
lees verder
Elegant comfort in bochtvorm
Gebrüder Thonet Vienna presenteert Kipferl, een nieuwe stoel en armstoel ontworpen door het New Yorkse Antenna Studio. Oorspronkelijk ontworpen voor het Wiener Konzerthaus-restaurant, is Kipferl vanaf Salone del Mobile 2025 onderdeel van de vaste collectie.
lees verder
 
Faillissement Riviera Maison
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden