Think Ultimate Interiors

Zaterdag 03 oktober 2020

Hoe wonen de ontwerpers zelf? Voor slechts € 25,00 binnen kijken in de persoonlijke interieurs van interieurprofessionals die daar normaal in hun werk anderen mee helpen en adviseren.
Think Ultimate Interiors
Think Ultimate Interiors Think Ultimate Interiors

Dit boek Think - Ultimate Interiors bundelt de trendsettende hedendaagse interieurs die auteur Piet Swimberghe en fotograaf Jan Verlinde publiceerden in de Think-reeks. Ze publiceren enkel persoonlijke interieurs van designers, stylisten, interieurarchitecten en kunstcollectioneurs. Dit zijn geen showrooms, maar woningen waarin werkelijk wordt geleefd.

Ze bouwden jarenlang aan deze selectie, die ze tussen Amsterdam, Brussel en Parijs vonden. In deze woningen mix ontdek je een mix van alle trends: van brutalistisch tot eclectisch, van minimalistische Bauhausrevival tot puur vintagedesign. De auteurs publiceren volgens uitgever Lannoo in tal van Europese interieurmagazines en geven heel wat internationale interieurboeken uit. Dit is hun meest volledige selectie.

Piet Swimberghe en Jan Verlinde ISBN/EAN 9789401469753 | Gebonden | 304 blz. | € 25,00 | N-E-F
Think - Ultimate Interiors is hier direct bij de uitgever (zonder verzendkosten in de Benelux!) of via de (internet)boekhandel te bestellen.

 


Andere boeken in de Think-serie:
Think Rural - ISBN/EAN 9789401434621 | Hardback | 208 blz. | € 39,99
Think New Modern - ISBN/EAN 9789401454735 | Hardback | 208 blz. | € 39,99



Links

www.lannoo.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, project, kantoor, hospitality, boek, architectuur, stijl, design, ontwerp, kleur, kleurenleer, marketing, boek, designers, interieurarchitecten, stylisten, kunstcollectioneurs, Think Ultimate Interiors, #think, #ultimateinteriors, #lannoo

Gerelateerd nieuws
Nieuwe topman Signify
Lichtproducent Signify heeft As Tempelman aangesteld als nieuwe CEO van het bedrijf in september.
lees verder
 
Dromenland groeit: nieuwe namen
lees verder
Luxueus brede vloer
De XL-End-collectie van Coretec geeft het gevoel van een houten vloer met de voordelen van de unieke plank van dit merk. De collectie is vernieuwd met extra brede planken.
lees verder
Elzerd fauteuil keert terug
De Elzerd fauteuil is terug van weggeweest. Gelderland brengt deze Nederlandse designklassieker uit 1956 opnieuw uit, met een subtiele update van ontwerper Roderick Vos.
lees verder
Eerbetoon aan Japanse verftechniek
Van Sand Paint & Wallpaper introduceert nieuwe 'Shibori' collectie van het Spaanse merk Coordonné.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden