Thanks for showingUP

Dinsdag 03 februari 2015

Hippe woonaccessoires en mooie sieraden. Zowel bezoekers als exposanten toonden zich over en weer blij met showUP in Expo Haarlemmermeer.
Thanks for showingUP
Thanks for showingUP Thanks for showingUP Thanks for showingUP Thanks for showingUP Thanks for showingUP

Van toonaangevende merken tot jong talent voor woonwinkels, conceptstores en cadeauwinkels. Van 3D-printen tot duurzaamheid en handwerk. Studenten van de Willem de Kooning Academie bogen zich tijdens showUp voor hun Arts & Crafts-opleiding over het fenomeen 3D-printen en lasersnijden. Anderzijds waren er net als op alle internationale beurzen de afgelopen weken, zoals tijdens Maison & Objet, veel exposanten in fairtrade-artikelen en producten gemaakt van hergebruikte materialen. 

Ruben van der Scheer, meubelmaker met een passie voor hout, was aanwezig met een popUP werkplaats. 

 

De opzet van showUP was ook dit maal weer vernieuwend en uitnodigend. De producten van de deelnemers stonden centraal in de inspirerende setting van de Haarlemmer Expo. De sfeer en styling van de locatie is aangenaam en ademt creativiteit. Stands zijn open en uniform in blank hout waardoor het typische beursgevoel verdwijnt.

 

ShowUP is een beurs die niet alleen draait om de producten, maar ook om inspiratie en creativiteit. Het gaat showUP, aldus organisator Daan van Trigt, niet om mèèr, maar om mooier. Dat leverde ook nu weer verfrissende presentaties en volop primeurs op van deelnemers die je niet vaak op Nederlandse beurzen ziet.

 

Inkopers hadden meer keuze dan ooit. Maar liefst 170 exposanten. Met buitenlandse nieuwkomers als Bloomingville en Normann Copenhagen. Andere opvallende exposanten waren Serax, Menu, Ferm Living en String, en internationale deelnemers als Maria Allen, Mauricette, Anna Kaszer en het Australische Down to the Woods.



Links

www.showup.nl

Tags

interieur, wonen, interieurartikel, woonaccessoire, stof, interieurbekleding, verlichting, lamp, kussen, design, fairtrade-artikel

Gerelateerd nieuws
 
Spoga+Gafa 2025 weg naar toekomst
lees verder
Waarom Trendz Najaar 2025 bezoeken?
[Sponsored artikel] - We geven je graag drie redenen waarom je het inkoop- en inspiratiemoment van Trendz 2025 eind augustus in Gorinchem niet wilt missen.
lees verder
 
Faillissement Riviera Maison
lees verder
Lichtsculptuur en roomdivider
Tijdens Salone del Mobile 2025 presenteerde Cattelan Italia twee nieuwe ontwerpen: vloerlamp Diploma en roomdivider Privé. Beide combineren functionaliteit met een uitgesproken vormgevoel.
lees verder
 
Gift of the Year Award Trendz
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden