Textielmuseum van het jaar!

Vrijdag 12 mei 2017

Het Textielmuseum mag zich 'Museum van het Jaar' noemen. Het wint de BankGiro Loterij Museumprijs 2017 en krijgt een forse geldprijs.
Textielmuseum van het jaar!

De afgelopen periode heeft het Museum veel moeite gedaan om zoveel mogelijk stemmen binnen te halen. Dat alles om te winnen van twee eervolle tegenstanders: het Stedelijk Museum 's-Hertogenbosch en het Museum Boijmans van Beuningen in Rotterdam.

Met iets meer dan 32.000 stemmen, de meeste stemmen ooit behaald door een winnaar, won het Textielmuseum een geldsom van maar liefst € 100.000,-!

'We gebruiken het gewonnen bedrag om de bezoeker een totaalbeleving te bieden en onze twee werelden van werkplaats en museum nog beter met elkaar te verbinden: we willen een nieuwe publieksvriendelijke weefmachine aanschaffen, zodat de bezoeker een theedoek naar eigen ontwerp kan maken. Je komt ons museum binnen als bezoeker en gaat er uit als maker," zo meldt Errol van de Werdt, directeur Stichting Mommerskwartier.

 



Links

www.textielmuseum.nl
www.textiellab.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, textiel, interieurtextiel, stof, interieurstof, gordijnstof, textieldesign, textielontwerp, #textilemuseum

Gerelateerd nieuws
 
Vertrouwen centraal op Heimtextil
lees verder
 
Inspiratie vanuit natuur en heelal
lees verder
Awards voor innovatie en vernieuwing
Modint trapt zoektocht af naar textielpioniers van de toekomst met extra ruimte voor vernieuwend ontwerptalent.
lees verder
Maiburg wint In Award 2026
Maiburg is tijdens Festival Interieur op 2 oktober uitgeroepen tot Meest Inspirerende Merkpartner 2026. De bezoekers van het evenement in Waalwijk kozen de winnaar.
lees verder
 
Hospitality Expo start in Grave
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden