Hastens opent vijftiende winkel

Donderdag 11 mei 2017

In het centrum van Laren is deze maand een nieuwe Hästens Store geopend. Dit is de vijftiende vestiging van het Zweedse beddenbedrijf in Nederland.
Hastens opent vijftiende winkel

Met vestigingen in 36 landen en meer dan 200 winkels wereldwijd is het familiebedrijf ook in Nederland haar positie aan het terugwinnen. In 2014 werd een streefaantal van 20 à 25 zaken genoemd.
 
Hästens speelt in op het groeiende consumentenvertrouwen en schroeft de investeringen op: de opening van Hästens Store Laren van eigenaar Eric Mostert is de eerste van naar verwachting zes nieuwe winkels in Nederland dit jaar.

“We zien duidelijk dat de consument weer geld wil besteden aan een betere kwaliteit van leven door de beste nachtrust”, stelt Jos de Werd, Country Manager Hästens Nederland. “Vorig jaar zijn we al gegroeid van tien naar veertien winkels en dit jaar groeien we naar verwachting door naar twintig winkels door het hele land. Een verdubbeling in twee jaar is iets waar we naar mijn mening ontzettend trots op mogen zijn.”

 



Links

www.hastens.com

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning, interieur, inrichting, bed, meubel, slaap, slapen, matras, ledikant, nachtrust, online, woonbranche, e-commerce, woonwinkel, interieurwinkel, e-business, Ecommerce, internet, shop, webshop, retail, winkel, outlet keten, #Hastens

Gerelateerd nieuws
Positief besluit overname
Orlando Capital mag Kwantum en Homefashion overnemen, zo is vandaag besluiten door de ACM.
lees verder
Nieuwe woonboulevard
Retail Estates start met de bouw van een nieuwe woonboulevard in Kampenhout (VlaamsBrabant, België). De oplevering van het retailpark met een oppervlakte van 20.000 m² is voorzien voor eind 2027.
lees verder
Aandacht voor periferie
Woonboulevards verdienen een vaste plek in de Nota Ruimte en die wordt nog gemist door brancheorganisatie Inretail, die een brief met drie aandachtspunten stuurde aan Tweede Kamerleden.
lees verder
Opgeruimd staat netjes!
[Sponsored artikel] - Is het in huis vies of rommelig, dan kom je maar moeilijk tot rust. Doe er regelmatig wat aan, anders verwaarloos je je woning teveel om lekker te kunnen wonen. Maar hoe houd je je huis netjes?
lees verder
Verzoek matrasrecycling
Matrasrecycling Nederland (MRN) vraagt nieuwe Algemeen Verbindend Verklaring aan en breidt Producentenverantwoordelijkheid uit naar alle matrassen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden