Tevredenheid over Proposte

Maandag 04 oktober 2021

De maand oktober is alweer begonnen, maar we kijken nog even terug op Proposte, dat van 7–9 september plaatsvond in Villa Erba. Hier was volgens de organisatie het enthousiasme en de wil om persoonlijk zaken te doen voelbaar.
Tevredenheid over Proposte

Ruim 2.700 bezoekers, waarvan meer dan 60% uit het buitenland, reisden af naar Como, Italië. België, Frankrijk, Duitsland en Spanje waren de landen die het meest vertegenwoordigd waren, naast een consistente deelname van Groot-Brittannië en de VS.

 

Dit jaar konden bezoekers een installatie in het centrale paviljoen van Proposte bewonderen (zie foto). Dit was gewijd aan belangrijkste collecties en stoffen van de exposanten. Een lookbook, een overzicht van de 'must'-producten van elk deelnemend bedrijf.

 

De fysieke beurs is nu voorbij, maar Proposte is vanaf 10 september online verder gegaan als Fiera Smart 365, de marktplaats die is ontwikkeld met de steun van het Italiaanse ministerie van Buitenlandse Zaken en voor Internationale Samenwerking en van het ICE Agency. Het doel van dit initiatief is om alle Proposte-exposanten continuïteit te bieden tot de editie van volgend jaar. Het platform is beschikbaar via de volgende link.

 

De volgende editie van Proposte vindt plaats op 5, 6 en 7 april weer plaats in Villa Erba.



Links

fierasmart365.propostefair.it/en
www.proposte.it

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woning, woon beurs, show, evenement, tentoonstelling, event, evenement, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, gordijn, raam, meubel, bekleding, interieurtextiel, textielfabrikant, textielindustrie, converter, grossier, raamdecoratie, meubelstoffen, #villaerba, #spaziocomo, #cernobbioshed, #villabernasconi, #proposte, #propostefair, #proposte28, #proposte2021, #proposte29, #proposte2022

Gerelateerd nieuws
Wood Loop stopt
De organisatie achter Wood Loop stelt dat Nederland nog niet klaar is voor een ketenaanpak, zoals die is ontwikkeld.
lees verder
 
Sail - akoestiek en indeling
lees verder
Toch weer nieuwe baan
Bram Kropmans is een jaar met pensioen geweest, maar heeft besloten om weer aan de slag te gaan bij Cartel Bedding.
lees verder
Heropening Goossens Nuenen
Goossens Wonen & Slapen heropent eind mei zijn compleet vernieuwde woon- en slaapwinkel in Nuenen.

lees verder
Drukke eerste dag Design District
Eerste indrukken van Design District 2026: inspiratie, tactiliteit en de toekomst van interieurdesign.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden