Tendence opnieuw begin zomer

Dinsdag 14 juni 2016

Na de door de Messe Frankfurt in mei aangekondigde organisatorische wijzigingen, verandert nu ook het tijdstip van Tendence. Opnieuw.
Tendence opnieuw begin zomer
Tendence opnieuw begin zomer

Vanaf 2017 zal de beurs van eind augustus naar eind juni verhuizen. Hiermee hoopt de organisatie een voorsprong te nemen op andere evenementen door als eerste nog voor het najaar te starten. Deze stap is volgens de organisatie in nauwe samenwerking met de sector genomen in overeenstemming met de behoeften van alle deelnemers.

De gedachte is onder meer dat ook grotere inkopers op dit tijdstip nog kunnen bestellen voor de drukke winter en de kerstdagen. Geen nieuwe gedachte overigens. In de jaren 2005-2008 werd half juni al een extra beurs naast Tendence gepositioneerd: Collectione. In 2009 ging stopte deze en werd Tendence zelf begin juli geprogrammeerd, maar dat was geen succes.

Het jaar daarna, in 2010, was alles weer terug bij het oude en werd alleen Tendence weer eind augustus gepland. Zo ook nog dit jaar, van 27-30 augustus. De geplande data voor Tendence volgende jaren:
24-27 juni 2017
30 juni - 3 juli 2018
29 juni - 2 juli 2019

 



Links

www.tendence.messefrankfurt.com
www.messefrankfurt.be
www.messefrankfurt.nl
www.messefrankfurt.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, binnen, huis, decoratie, interieurdecoratie, woonaccessoire, woondecoratie, accessoire, verlichting, lamp, meubel, kleinmeubel, consumentengoederen, beurs, tentoonstelling, show, event, evenement

Gerelateerd nieuws
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder
NIeuwe strategie Jysk
Woonspecialist en winkelketen Jysk komt met nieuwe strategie: meer winkels én digitale investeringen.
lees verder
 
Nieuwe editie in Amsterdam
lees verder
 
Beurstrio presenteert plannen
lees verder
5.500 bezoekers Trendz
De najaarseditie van Trendz bracht bijna 5.500 professionals uit de retail- en interieurbranche samen. Ondanks de uitdagende marktomstandigheden wist de beurs volgens de organisatie haar positie als inspiratie- én inkoopmoment te behouden.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden