Tendence opnieuw begin zomer

Dinsdag 14 juni 2016

Na de door de Messe Frankfurt in mei aangekondigde organisatorische wijzigingen, verandert nu ook het tijdstip van Tendence. Opnieuw.
Tendence opnieuw begin zomer
Tendence opnieuw begin zomer

Vanaf 2017 zal de beurs van eind augustus naar eind juni verhuizen. Hiermee hoopt de organisatie een voorsprong te nemen op andere evenementen door als eerste nog voor het najaar te starten. Deze stap is volgens de organisatie in nauwe samenwerking met de sector genomen in overeenstemming met de behoeften van alle deelnemers.

De gedachte is onder meer dat ook grotere inkopers op dit tijdstip nog kunnen bestellen voor de drukke winter en de kerstdagen. Geen nieuwe gedachte overigens. In de jaren 2005-2008 werd half juni al een extra beurs naast Tendence gepositioneerd: Collectione. In 2009 ging stopte deze en werd Tendence zelf begin juli geprogrammeerd, maar dat was geen succes.

Het jaar daarna, in 2010, was alles weer terug bij het oude en werd alleen Tendence weer eind augustus gepland. Zo ook nog dit jaar, van 27-30 augustus. De geplande data voor Tendence volgende jaren:
24-27 juni 2017
30 juni - 3 juli 2018
29 juni - 2 juli 2019

 



Links

www.tendence.messefrankfurt.com
www.messefrankfurt.be
www.messefrankfurt.nl
www.messefrankfurt.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, binnen, huis, decoratie, interieurdecoratie, woonaccessoire, woondecoratie, accessoire, verlichting, lamp, meubel, kleinmeubel, consumentengoederen, beurs, tentoonstelling, show, event, evenement

Gerelateerd nieuws
Festival Interieur 2026
Festival Interieur, georganiseerd door In, is terug in 2026, met diversiteit & positiviteit in Het Schoenenkwartier te Waalwijk.
lees verder
 
Benetti brengt groen naar plafond
lees verder
Trends Christmas World 2026
De decoratiebeurs Christmasworld, die vanaf eind januari 2027 in Frankfurt wordt gehouden, signaleert de trends voor kerst 2026: luxe, zachtheid en teckels.
lees verder
 
In prijs voor studenten
lees verder
 
Elho breidt collectie uit
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden