Tendence 2021 geannuleerd

Vrijdag 23 april 2021

Vanwege Corona is Tendence 2021 definitief geannuleerd door Messe Frankfurt. De eerstvolgende editie staat gepland voor het voorjaar van 2022.
Tendence 2021 geannuleerd

De aanhoudende beperkingen vanwege de Corona pandemie staan volgens de Messe Franfurt ​​momenteel niet toe dat Tendence eind juni 2021 wordt gehouden. Er waren overigens ook nog geen definitieve data voor de beurs gecommuniceerd. 'We hebben daarom besloten om, ook al is dit allesbehalve gemakkelijk voor ons, de beurs voor de tweede keer op rij te annuleren. Samen met onze exposanten en bezoekers concentreren wij ons nu op het volgende voorjaar voor de beurzen voor de consumptiegoederenindustrie, zoals Ambiente, Christmasworld en Paperworld. En zoals gewoonlijk plannen we in juli Nordstil in Hamburg (24-26 juli) ,' zegt Stephan Kurzawski, lid van de Raad van Bestuur van de Messe Frankfurt Exhibition.

 

Om exposanten en vakbezoekers echter in staat te stellen hun zakelijke relaties buiten de branchebeurzen continu te onderhouden en uit te breiden, biedt Messe Frankfurt retailers sinds 2019 Nextrade, een bestel- en marketingtool. In combinatie hiermee verzamelt het portaal Conzoom.solutions branche-informatie voor retailers.

 

Messe Frankfurt blijft digitaal actief en is druk bezig met de voorbereidingen voor volgend jaar, met hopelijk een vol beursseizoen.



Links

www.tendence.messefrankfurt.com
www.messefrankfurt.com
www.nextrade.market
www.conzoom.solutions

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, binnen, huis, decoratie, tuin, outdoor, interieurdecoratie, woonaccessoire, woondecoratie, accessoire, verlichting, lamp, meubel, kleinmeubel, consumentengoederen, beurs, tentoonstelling, show, event, evenement, voorjaar, 2022, #tendence22, #tendence21, #tendence, #nordstil, #messefrankfurt, #nextrade, #conzoom

Gerelateerd nieuws
 
Leolux veiliggesteld
lees verder
Lagere groei inflatie
De inflatie in Nederland is gedaald naar 2,8% in augustus, waarbij voor meubelen een nog lagere inflatie is vastgesteld.
lees verder
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder
NIeuwe strategie Jysk
Woonspecialist en winkelketen Jysk komt met nieuwe strategie: meer winkels én digitale investeringen.
lees verder
Samen sterk
Tijdens de komende Incoda bundelen drie interieurmerken hun krachten: DN Design, Clochard Fabrics en Ursidi presenteren samen een pop-up showroom waar bezoekers een combinatie van meubelontwerp en stoffencollecties kunnen ontdekken.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden