Taurus stopt met Ons Huis

Woensdag 15 april 2015

Taurus stopt met het uitgeven van het gerenommeerde vaktijdschrift Ons Huis. De drie weken geleden verschenen april/mei-uitgave (73e jaargang) is daardoor de laatste die door de uitgeverij is uitgegeven.
Taurus stopt met Ons Huis

Voor de uitgever was de basis van de orderportefeuille te smal geworden om nog een kwalitatief verantwoorde uitgave op de markt te brengen. Verdere bezuinigingen zouden teveel ten koste gaan van inhoud en verspreiding van het blad, wat voor zowel abonnees als adverteerders niet te verantwoorden zou zijn. Vandaar dat kortgeleden is besloten te stoppen.

De uitgeverij, die door de moeilijke jaren in de interieurbranche al langere tijd in zwaar weer zat, heeft tot voor kort aan alle verplichtingen kunnen voldoen. De reorganisatiekosten zal het bedrijf echter niet kunnen dragen en daardoor is er zelf faillissement aangevraagd dat gisteren is uitgesproken. De bewindvoerder is Bouwman van Dommelen Advocaten, Mw. Natasja Barské in Veenendaal (T: +31 (0)318 - 53 17 93). De uitgeverij betreurt deze gang van zaken en dankt relaties voor het vertrouwen dat vele jaren is geschonken.

Op dit moment zijn er nog besprekingen met enkele partijen gepland om te bekijken of er tot een zinvolle overdracht van zaken te komen dan wel het blad bij een andere uitgever onder te brengen. De uitkomst hiervan is binnenkort te verwachten.

Interieurjournaal.com, vorig jaar maart succesvol in de markt gezet, werd tot voor kort door Taurus geëxploiteerd, maar dat wordt sinds kort door de eigenaar (BrabFin) zelf gedaan.



Links

www.onshuis.nl
www.interieurjournaal.com

Tags

Nieuws, Interieur

Gerelateerd nieuws
 
Hema ontwerpwedstrijd
lees verder
Compacte winkel Jysk
Jysk heeft een nieuwe winkel geopend in Muiden. Het is de eerste winkel in Nederland die is ingericht volgens het compacte winkelconcept van de Scandinavische retailer.
lees verder
 
Beste woonwinkel
lees verder
Retaildebat
Het Nationaal Retail debat zet spotlight op de retailsector, zodat duidelijk wordt wat de verschillende standpunten zijn van de partijen.
lees verder
Vernieuwing in Brussel
Van 2 tot en met 5 november is Brussels Expo het toneel voor de Meubelbeurs Brussel. De vaste afspraak in het najaar biedt ook nu weer een compact en actueel overzicht van wat er in Europa speelt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden