Het tapijtsegment strekt zich tijdens de editie van 13 tot en met 16 januari uit over vier hallen en omvat voortaan alle relevante productietechnieken en afzetkanalen. Naast machinaal en handgeweven tapijten worden ook individuele designstukken gepresenteerd. Onder meer ABC Italia, Le Cadeau Berbere, North Carpet, Rezas Rugs en Satar Carpet tonen geselecteerde unieke exemplaren. Ook de Trade Development Authority of Pakistan (TDAP) is met een gezamenlijke stand vertegenwoordigd.
Volgens beursdirecteur Bettina Bär van de Messe Frankfurt speelt Heimtextil hiermee nadrukkelijker in op de huidige marktsituatie. De sector toont zich in Frankfurt volgens haar eensgezind, met een sterke focus op innovatie in ontwerp, vakmanschap en marktontwikkeling.
Nieuw binnen het tapijtsegment is de Future Floor-ruimte in hal 12.0. Dit platform richt zich op kennisdeling en trends binnen de vloer- en tapijtindustrie en biedt een programma met lezingen, rondleidingen en presentaties van innovatieve producten en duurzame materiaaloplossingen. Partners uit ontwerp, architectuur en media leveren inhoudelijke bijdragen aan het programma. De complete programmering is te raadplegen via de evenementenkalender van Heimtextil.
Links
www.heimtextil.messefrankfurt.com
www.netherlands.messefrankfurt.com
Tags
nieuws, interieur, tapijt, kleden, vloerkleden, karpetten, tapijtuitstellers, decoteam, bedrijven, exposanten, bezoekers, contentformat, vloerindustrie, tapijtindustrie, selectie, materialen, innovatie, tapijttrends, branche, ontwikkelingen, rondleidingen, aanbod, belgie, zone, marktleiders, machine, geweven, textielstructuur, #messefrankfurt, #heimtextil, #carpetandrugs