Tapijtaanbod Heimtextil grootser

Donderdag 04 december 2025

Heimtextil vergroot het segment Carpets & Rugs in 2026 niet alleen in omvang, maar ook inhoudelijk. Naast seriematige collecties krijgen voor het eerst ook hoogwaardige, unieke handgeknoopte tapijten een plaats binnen het beursaanbod.
Tapijtaanbod Heimtextil grootser

Het tapijtsegment strekt zich tijdens de editie van 13 tot en met 16 januari uit over vier hallen en omvat voortaan alle relevante productietechnieken en afzetkanalen. Naast machinaal en handgeweven tapijten worden ook individuele designstukken gepresenteerd. Onder meer ABC Italia, Le Cadeau Berbere, North Carpet, Rezas Rugs en Satar Carpet tonen geselecteerde unieke exemplaren. Ook de Trade Development Authority of Pakistan (TDAP) is met een gezamenlijke stand vertegenwoordigd.

 

Volgens beursdirecteur Bettina Bär van de Messe Frankfurt speelt Heimtextil hiermee nadrukkelijker in op de huidige marktsituatie. De sector toont zich in Frankfurt volgens haar eensgezind, met een sterke focus op innovatie in ontwerp, vakmanschap en marktontwikkeling.

 

Nieuw binnen het tapijtsegment is de Future Floor-ruimte in hal 12.0. Dit platform richt zich op kennisdeling en trends binnen de vloer- en tapijtindustrie en biedt een programma met lezingen, rondleidingen en presentaties van innovatieve producten en duurzame materiaaloplossingen. Partners uit ontwerp, architectuur en media leveren inhoudelijke bijdragen aan het programma. De complete programmering is te raadplegen via de evenementenkalender van Heimtextil.



Links

www.heimtextil.messefrankfurt.com
www.netherlands.messefrankfurt.com

Tags

nieuws, interieur, tapijt, kleden, vloerkleden, karpetten, tapijtuitstellers, decoteam, bedrijven, exposanten, bezoekers, contentformat, vloerindustrie, tapijtindustrie, selectie, materialen, innovatie, tapijttrends, branche, ontwikkelingen, rondleidingen, aanbod, belgie, zone, marktleiders, machine, geweven, textielstructuur, #messefrankfurt, #heimtextil, #carpetandrugs

Gerelateerd nieuws
FFD breidt programma verder uit
Van 18 tot en met 21 mei vindt in Vlaanderen opnieuw Flanders Flooring Days plaats. Het event breidt dit jaar het aanbod verder uit met nieuwe productcategorieën, een programma rond circulariteit en extra lezingen.
lees verder
Uitbreiding kleinere winkels
Ikea groep opent 20 kleine winkels in Europa en Noord-Amerika om zo beter bereikbaar te worden voor consumenten in steden.
lees verder
Certificering voor Deli Home
Deli Home is B Corp gecertificeerd, waarmee het voldoet aan hoge normen op het gebied van ecologische, sociale en bestuurlijke prestaties.
lees verder
Positief besluit overname
Orlando Capital mag Kwantum en Homefashion overnemen, zo is vandaag besloten door de ACM.
lees verder
Nieuwe woonboulevard
Retail Estates start met de bouw van een nieuwe woonboulevard in Kampenhout (VlaamsBrabant, België). De oplevering van het retailpark met een oppervlakte van 20.000 m² is voorzien voor eind 2027.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden