Tapeto: karpet van tapijttegels

Woensdag 20 april 2016

Een designkarpet gemaakt van chique wollen tapijttegels: Tapeto. Door de Utrechtse ontwerper Frans van Rens afgelopen week getoond in Milaan, Ventura Lambrate.
Tapeto: karpet van tapijttegels
Tapeto: karpet van tapijttegels Tapeto: karpet van tapijttegels Tapeto: karpet van tapijttegels Tapeto: karpet van tapijttegels

Tapeto is een modulair tapijtsysteem. Met 100% wolvilten tapijttegels van 40x40 cm in acht kleuren. Ook tegels van materialen als leer, spijkerstof, hout en kurk worden momenteel getest om binnenkort toe te voegen. Elke tegel is afgestikt met duidelijk zichtbaar wit katoenen garen, hoewel deze ook kan worden 'customized'.

 

De tegels worden bij elkaar gehouden door rubberen anti-slip connectoren aan de achterzijde, zie ook het instructiefilmpje. Het karpet ziet en voelt zacht aan. De prijs per tegel is € 79 (verkoopprijs inclusief btw). Hiermee kan een eigen karpet online worden samengesteld. Er is voldoende voorraad, dus in Nederland kan het al de volgende dag in huis zijn.

 

Leverancier van Tapeto is de Rotterdamse firma W-Products, onderdeel is van Delluca uit Zwijndrecht. Ontwerper Frans van Rens is actief op vele vlakken, maar in ons vakgebied vooral bekend van zijn ontwerpen van buitenmeubilair van Borek (Gloster Nederland).

 

Directeur Wendy Ouwerkerk van W-Products zoekt voor de exposure en het 'live' ervaren van Tapeto een aantal showrooms met een groot regionaal verzorgingsgebied. Daarbij denkt ze aan zo'n vijf in Nederland, maar ook internationaal heeft ze in Milaan contacten gelegd. Ze wil een display-box en voorbeeld-karpet bij retailers leggen waar de klant direct online kan bestellen.

 



Links

www.borek.eu
www.gloster.com
www.w-products.nl
www.vanrensdesign.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloeren, parket, hout, pvc, lvt, vinyl, linoleum, tapijt, karpet, kleed, pers, oosterse tapijten, kelims, zieglers, entreemat, mat, entree, deurmat, textiel, bekleding, stofferen, stoffering, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, vakdagen, vakbeurs

Gerelateerd nieuws
A@W: Regenerative Architecture
Architect@Work keert op 9 en 10 september terug naar Ahoy. De vakbeurs staat dit jaar in het teken van 'Regenerative Architecture' en presenteert opnieuw een selectie van productinnovaties, lezingen en materiaaloplossingen.
lees verder
Nieuwe directeur Domotex
Voor de vakbeurzen en consumentenbeurzen van de Deutsche Messe is een nieuwe directeur benoemd, die onder andere ook verantwoordelijk wordt voor de Domotex.
lees verder
 
In prijs voor studenten
lees verder
Heimtextil vernieuwt tapijtaanbod
Heimtextil geeft het tapijtsegment voor de editie van 2027 een nieuwe opzet. De beurs koppelt tapijtleveranciers nadrukkelijker aan andere interieursegmenten en introduceert daarnaast een nieuw premiumplatform.
lees verder
 
Samenwerking van Dijk en I4F
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden