Surseance voor De Linnerie

Donderdag 21 juni 2018

Aan De Linnerie bv, een bed- en badtextiel- en tafelmode-keten met elf vestigingen in Zuid Nederland en een uitgebreide webwinkel, is gisteren voorlopige surseance verleend.
Surseance voor De Linnerie

De rechtbank van Oost-Brabant in 's-Hertogenbosch heeft de surseance verleend. Op 25 september om 09:30 uur is een crediteurenvergadering gepland. Bewindvoerder is de heer S.M.M. van Dooren van Holla Advocaten in 's-Hertogenbosch.

De Linnerie, opgericht in mei 2005, heeft een hoofdvestiging in Uden en verder vestigingen in Oosterhout, Venray, Eindhoven, 's-Hertogenbosch, Waalwijk, Wijchen, Oss, Tiel, Boxmeer en Wageningen.

 



Links

www.delinnerie.nl
www.holla.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, decoratie, retail, winkel, keten, bed, bad, textiel, bedtextiel, badtextiel, bedmode, badmode, overtrek, laken, hoes, tafelmode, tafellinnen, tafel, tafelkleed, overname, fusie, acquisitie, koop, surseance, surseance van betaling, #delinnerie, #linnerie, #holla

Gerelateerd nieuws
 
Kunst, design en vakmanschap
lees verder
Bestellen bij Fonq onmogelijk
Bij de webshops van Fonq en Naduvi kunnen klanten momenteel geen bestellingen plaatsen. Op beide sites verschijnt een melding dat er tijdelijk geen betalingen worden geaccepteerd. Dat melden verschillende retailmedia nadat de holding achter de platforms uitstel van betaling heeft aangevraagd.
lees verder
Fonq vraagt uitstel van betaling
De Fonq Group, de holding achter de woonmerken Fonq en Naduvi, heeft bij de rechtbank uitstel van betaling aangevraagd.
lees verder
 
JD betreedt NL markt met Joybuy
lees verder
Uitbreiding kleinere winkels
Ikea groep opent 20 kleine winkels in Europa en Noord-Amerika om zo beter bereikbaar te worden voor consumenten in steden.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden