Suite702 for kids

Donderdag 12 maart 2020

De Nederlandse beddengoedleverancier Suite702, geeft sinds vorig jaar acte de présence op Showup. Het bedrijf heeft nu ook een Juniorsuite geďntroduceerd.
Suite702 for kids
Suite702 for kids Suite702 for kids

Het hotelbeddengoed van Suite702 is gemaakt van Gots (Global Organic Textile Standard)-gecertificeerd perkal katoen. Het Amsterdamse bedrijf stond begin vorig jaar als starter op de Decoratiebeurs Showup.

Het assortiment van de duurzame maar vooral kleurrijke bed- en badcollectie is uitgebreid met kinderbeddengoed onder de toepasselijke naam Juniorsuite. Net als de volwassen slaapkamer krijgt de kinderkamer steeds meer aandacht en sommigen zijn op zoek naar iets anders dan een Frozen dekbedovertrek. Juniorsuite het daarvoor een mooie kleurenpalet en bestaat uit (hoes)lakens en dekbedovertrekken.




Links

www.global-standard.org
www.showup.nl
www.showup.nl/merken
www.suite702.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, bedtextiel, overtrek, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, textiel, woon, woontextiel, woningtextiel, duurzaam, duurzaamheid, kinderkamer, jeugdkamer, slaapkamer, #showup, #suite702, #gots

Gerelateerd nieuws
Opgeruimd staat netjes!
[Sponsored artikel] - Is het in huis vies of rommelig, dan kom je maar moeilijk tot rust. Doe er regelmatig wat aan, anders verwaarloos je je woning teveel om lekker te kunnen wonen. Maar hoe houd je je huis netjes?
lees verder
Verzoek matrasrecycling
Matrasrecycling Nederland (MRN) vraagt nieuwe Algemeen Verbindend Verklaring aan en breidt Producentenverantwoordelijkheid uit naar alle matrassen.
lees verder
Duurzaamheid leidraad kantoorinrichting
[Sponsored artikel] - Duurzaamheid speelt een steeds grotere rol in hoe kantoren worden ingericht. Dat komt niet alleen door wetgeving, maar ook door groeiend bewustzijn over klimaat en gezondheid.
lees verder
Boone International failliet
Na ruim 70 jaar is helaas het einde gekomen voor Boone International uit Poperinge. De bekende fabrikant van ruimtebesparende meubeloplossingen en opklapbedsystemen is recent failliet verklaard.
lees verder
Geen groei woninginrichting
De Nederlandse detailhandel zet ruim 2% meer om in januari 2026, maar voor de winkels in onder andere woninginrichting was er geen groei.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden