Succesvol congres internet & interieur

Zondag 05 oktober 2014

Voor het tweede jaar op rij is afgelopen donderdag het congres eHome & Deco gehouden, tijdens de Woonbeurs. Iets meer bezoekers dan vorig jaar, ruim tweehonderd, bezochten dit goed georganiseerde platform in de Amsterdamse RAI.
Succesvol congres internet & interieur

eHome & Deco, georganiseerd door Emerce en Sanoma, hadden weer een keur aan interessante sprekers. Hoe vaak krijg je immers de kans om een kijkje in de keuken te krijgen van grote bedrijven (Ikea, Bol.com en Home24) en te horen over hun strategische (internet)plannen op het gebied van interieur? Maar het was ook leerzaam te luisteren naar faciliterende bedrijven als Sanoma, Google en Postnl. En natuurlijk naar kleinere of authentieke spelers als Fonq, Rivièra Maison, Fatboy en Van der Deen.

Ondernemer Floris Venneman, 28 jaar, nam kortgeleden laatstgenoemde familiebedrijf uit Hengelo over (zie ook http://www.interieurjournaal.com/van-der-deen-overgenomen/?zoekwoorden=deen%20hengelo). Hij heeft een belangrijke boodschap: doe iets! Sta niet stil, kijk om je heen, investeer, probeer, maak fouten, maar zit niet stil, dan kan je beter meteen de deuren sluiten. Exclusief op Interieurjournaal.com een kort videoverslag (6,5 minuut) van z'n presentatie.

 

Overall gaf dit wel aan wat er van het congres viel te leren. Zoals een bezoeker zei: 'Sommige ondernemers zitten nog te wachten totdat internet over gaat; dat gaat niet gebeuren. Dus doe er wat mee.'

 

In de komende uitgave van vaktijdschrift Ons Huis staan meer details over het congres vermeld.



Links

www.emerce.nl/ehome
http://youtu.be/cEkJwV1_7Bk
www.onshuis.nl

Tags

Ecommerce, internet, interieur, sanoma, emerce, ehome & deco, congres, rai

Gerelateerd nieuws
 
Verhuizing van Zweden
lees verder
Design Post Keulen krijgt dubbelrol
Design Post Köln maakt in 2026 deel uit van zowel Orgatec als Idd Cologne. De designlocatie wordt een extra presentatielocatie voor Orgatec en vormt het centrale vertrekpunt van het stedelijke concept van Idd Cologne.
lees verder
Stijging ondernemersvertrouwen
Ondanks economische onzekerheid is er volgens onder meer het CBS een sterke stijging van het ondernemersvertrouwen in Nederland dat volgt op een sterke daling een kwartaal eerder.
lees verder
Warmte buiten, frisse lucht binnen
[Sponsored artikel] - Warme zomerdagen wisselen elkaar vlot af met milde, natte winters. Die schommelingen maken het vaak lastig om het binnen in huis aangenaam te houden. Hoe ben je klaar voor elk seizoen?
lees verder
>1.000 Merken op Trendz/Showup
Met ruim 360 exposanten is de beursvloer volledig gevuld en het aantal deelnemers verder gegroeid. Trendz/Showup brengt meer dan 1.000 labels samen van aanbieders in home, flowers, gifts, jewelry, kitchen & tableware, kids en stationery.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden