Stylistendag en netwerkborrel Woonindustrie

Woensdag 31 augustus 2016

Over ruim een week, van zondag 11 tot woensdag 14 september, is het alweer tijd voor de Vakbeurs in De Woonindustrie in Nieuwegein. Met de interieurstylistendag én netwerkborrel.
Stylistendag en netwerkborrel Woonindustrie
Stylistendag en netwerkborrel Woonindustrie

De Vakbeurs is elke dag van 10-18:00 uur geopend, op maandag een uurtje langer. Aansluitend zijn (uitsluitend) vakbezoekers van harte uitgenodigd voor de traditionele relatie/netwerkborrel, vanaf 19:00 uur dus.

Dinsdag 13 september is tijdens deze Vakbeurs ook weer de halfjaarlijkse interieurstylistendag gepland. Deze dag wordt georganiseerd in samenwerking met BNS Crisp, NIA en De Interieurcoaches.

Naast bijpraten met collega's en de laatste interieurtrends spotten bij de meer dan 125 exposanten in de Woonindustrie, biedt de stylistendag een bijzonder programma vol trends, tips & tricks, waaronder een trendlezing van Rozenbrood!

De toegang is gratis voor mensen die ingeschreven staan bij de KvK als interieurstylist of -architect of anders professioneel werkzaam zijn in de interieurbranche. Aanmelden graag vooraf via info@dewoonindustrie.nl o.v.v. "aanmelding stylistendag" en naam.

 



Links

www.bnscrisp.nl
www.deinterieurcoaches.nl
www.dewoonindustrie.nl
www.niainfo.nl
www.rozenbrood.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, slapen, slaap, slaapkamer, beurs, show, event, evenement, showroom, toonzaal, tentoonstelling, huisshow, vakbeurs, vakevenement, vakevent, woonevent, woonbeurs, bed, overtrek, boxspring, meubel, tafel, zitmeubel, kast, bijzettafel, salontafel, kapstok, stoel, eetkamer, fauteuil, dressoir, lamp, hanglamp, verlichting, trend, trends, woontrends, interieurtrends, winkel, presentatie, presenteren, visual merchandising, etaleren

Gerelateerd nieuws
 
Leolux veiliggesteld
lees verder
Lagere groei inflatie
De inflatie in Nederland is gedaald naar 2,8% in augustus, waarbij voor meubelen een nog lagere inflatie is vastgesteld.
lees verder
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder
 
Overname merk Schlaraffia
lees verder
NIeuwe strategie Jysk
Woonspecialist en winkelketen Jysk komt met nieuwe strategie: meer winkels én digitale investeringen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden