Storytelling bij BNS Crisp

Vrijdag 08 november 2024

Onder het motto 'What's your story' wordt op maandag 11 november weer een dag voor interieurstylisten georganiseerd in de Woonindustrie.
Storytelling bij BNS Crisp
Storytelling bij BNS Crisp Storytelling bij BNS Crisp

Zoals eerder gemeld organiseren BNS Crisp en de NIA Academie maandag 11 november de Interieurprofessionaldag 2024 in De Woonindustrie in Nieuwegein. Dit is een jaarlijks event voor interieurontwerpers en stylisten, deze editie met het thema 'What's Your Story?'.

 

De opzet van de dag is zo gepland dat de bezoekers naar huis gaan vol met nieuwe inzichten en praktische kennis. Al bekend was dat er presentaties zijn van bekende sprekers: Jan Agelink neemt de bezoeker mee in de trends van 2025/26 en Kirsten Jassies vertelt over de kracht van storytelling op social media. Daarnaast kunnen tijdens de breakout sessies duurzame designoplossingen van Zianetti ontdekt worden, ervaren hoe zakelijk interieur storytelling kan versterken met Jeanne-Tine van Vonderen.

 

Nieuw ter aanvulling op dit programma is de bijdage van PVC vloerenmerk Mflor waarin verteld wordt hoe storytelling een merkbeleving kan creëren.

 

Naast deze inspirerende sessies kan iedereen genieten van een netwerklunch, een afsluitende netwerkborrel en de pop-up bedrijvenmarkt bezoeken. Hier hebben alle partners van BNS Crisp een stand met informatie over het bedrijf.

 

Het evenement vindt plaats in De Woonindustrie, Symfonielaan 1 te Nieuwegein, deuren zijn geopend vanaf 09.30 uur. Tickets kunnen nog gekocht worden via deze link.



Links

www.bnscrisp.nl
www.nia-academie.nl
wwwdewoonindustrie.nl
www.mflor.com

Tags

nieuws, interieur, interieurprofessional, interieurstylist, interieurarchitect, vastgoedstylist, storytelling, design, designoplossingen, socialmedia, merk, merkbeleving, bezoeker, sessies, breakout, #bnscrisp, #nia-academie,, #dewoonindustrie, #mflor

Gerelateerd nieuws
Economisch beeld minder negatief
Het conjunctuurbeeld volgens de Conjunctuurklok van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) was in juni minder negatief dan in mei. In de Conjunctuurklok van juni presteerden 9 van de 13 indicatoren slechter dan hun langjarige trend.
lees verder
 
Meer merken op 1e Trendz/Showup
lees verder
 
Nieuwe directeur Hubo
lees verder
Spoga+gafa blijft in juni
De outdoor beurs Spoga+gafa blijft ook de komende jaren in juni plaatsvinden. Na de editie van 2026 heeft Koelnmesse dit besloten, omdat dit tijdstip toch beter aansluit op de markt en wensen van de internationale tuinbranche.
lees verder
Idd Cologne met designfestival
Idd Cologne gaat een samenwerking aan met het nieuwe Design Season Cologne. Samen met Orgatec moet eind oktober 2026 een gezamenlijke designweek ontstaan die de beurs, de stad en de creatieve sector dichter bij elkaar brengt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden