Sterrenhemel in huis

Vrijdag 11 november 2022

Nooit meer wachten tot er een ster valt! Op 8 november 2022 lanceert lifestyle merk Moooi de Starfall Light by Front. Het idee voor dit gloednieuwe lichtontwerp kregen ontwerpers van Front bij het sterren kijken in een donker bos.
Sterrenhemel in huis
Sterrenhemel in huis Sterrenhemel in huis

Geïnspireerd door de sterrenhemel creëerden ze een omgekeerde kroonluchter die je volgens Moooi het gevoel geeft alsof je slaapt of dineert onder een sterrenhemel. Om de lancering van de Starfall Light te vieren, brengt Moooi ook een nieuwe korte film uit in hun Design Dreams-serie. In de film vertelt Front over hun reis met Moooi door de jaren heen en hoe hun designdromen zijn uitgekomen.

 

Anna Lindgren en Sofia Lagerkvist van Front vroegen zich af of ze een kroonluchter konden maken die je het gevoel zou geven onder een sterrenhemel te zitten. Starfall is een zwarte hanglamp met meerdere armen in verschillende lengtes met LED's. De LED's in de arm eindigen in decoratieve optische lenzen die de lichtopbrengst breken en verspreiden. Met de draadloze wandschakelaar van Moooi heeft de klant met één aanraking volledige controle over zijn Starfall Light. Niet alleen om hem aan of uit te doen, maar ook om het licht te dimmen. Het is niet nodig om de bedrading van het huis te veranderen. De Wireless Wall Switch heeft geen elektriciteit nodig (behalve de 110V-versie). De schakelaar laadt zichzelf op wanneer hij wordt gebruikt.



Links

www.moooi.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, verlichting, lamp, hanglamp, led, armatuur, licht, hanglamp, meubel, tafel, design, museum, museaal, mooi, #moooi, #starfall

Gerelateerd nieuws
Interesse in Fonq
De curatoren melden dat er veel interesse is in de woonwebshop Fonq uit Utrecht die eind maart failliet is gegaan. Een doorstart is dus mogelijk.
lees verder
Huus in de problemen
Woonwinkel Huus balanceert op rand van faillissement. De snelle groei heeft veel problemen in organisatie en liquiditeit veroorzaakt.
lees verder
Veranderingen interieurketen
De woonwinkel onder druk: verschuivende macht in de interieurketen, zo wordt gesteld in een artikel van De Interieurclub.
lees verder
Weer nieuwe winkels voor Jysk
Jysk opent in Nederland en België weer een aantal nieuwe winkels en groeit steeds verder door de ombouw van voormalige Leen Bakker panden.
lees verder
Outdoor living in trek op Spoga+gafa
Spoga+gafa 2026 (22–24 juni in Keulen) meldt sterke vraag naar het segment Living, met name binnen de sectoren Outdoor Decoration en Furniture. Hiervoor hebben zich veel exposanten aangemeld.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden