Sterk 2e kwartaal Interface

Woensdag 06 augustus 2025

Vloerenproducent Interface meldt een omzetgroei van 8,3% in het tweede kwartaal van 2025 ten opzichte van 2024. Over de eerste helft van 2025 had het een totale omzet van $ 672,9 miljoen (ruim € 581 miljoen), een plus van 5,7%.
Sterk 2e kwartaal Interface

Foto: Interface Lasting Impressions

 

De omzet kwam uit op $ 375,5 miljoen. De groei werd voornamelijk gedragen door de Amerikaanse divisie, die met een kwartaalomzet van $ 239,4 miljoen 11,4% hoger uitkwam dan een jaar eerder. Voor het eerste halfjaar betekende dit een stijging van 9% tot $ 419,4 miljoen.

 

In de regio Europa, Afrika, Azië en Australië (EAAA) bleef de omzetstijging beperkt. Hier werd in het tweede kwartaal $ 131,6 miljoen genoteerd, een plus van 3,4%. Over zes maanden gemeten ging het om een stijging van 0,8% tot $ 253,6 miljoen.

 

Interface wijst in zijn toelichting op groei in verschillende sectoren. De wereldwijde omzet in de gezondheidszorg nam toe met 28%, in het onderwijs met 11% en in de kantorenmarkt met 3%. De brutowinstmarge verbeterde met 403 basispunten. Volgens het bedrijf is dit het gevolg van hogere prijzen, een gunstigere productmix en schaalvoordelen in de productie. Interface stelt in zijn rapportage dat het bedrijf dankzij een solide balans goed gepositioneerd is voor verdere groei. Via deze link zijn alle cijfers te vinden.



Links

www.interface.com

Tags

nieuws, interieur, inrichting, collectie, vloer, vloeren, vloerbedekking, linoleum, vinyl, pvc, lvt, tapijt, tapijttegel, naaldvilt, project, kantoor, ziekenhuis, hospitality, residentieel, omzet, groei, cijfers, #interface

Gerelateerd nieuws
Heimtextil vernieuwt tapijtaanbod
Heimtextil geeft het tapijtsegment voor de editie van 2027 een nieuwe opzet. De beurs koppelt tapijtleveranciers nadrukkelijker aan andere interieursegmenten en introduceert daarnaast een nieuw premiumplatform.
lees verder
 
Samenwerking van Dijk en I4F
lees verder
Innovatieprijs terug op Orgatec
De Innovation Award Architecture+ Office keert terug tijdens Orgatec 2026. De prijs zet opnieuw innovaties voor werk- en projectinrichting centraal. Inschrijvingen zijn geopend.
lees verder
Trends op Incoda 2026
Het interieurvakevent Incoda aanstaande september in Gorinchem breidt het programma uit met trendlezingen, demonstraties en inspirerende interieurmerken.
lees verder
Accu grasmaaier kiezen
[Sponsored artikel] - Een accu grasmaaier gebruiken betekent stil maaien met een strak resultaat. Dat past uitstekend bij moderne tuinen en biedt het gemak om zonder verlengsnoer te maaien.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden