Steinhoff verkoopt laatste delen

Maandag 25 november 2019

Steinhoff International verkoopt weer delen van de groep om zijn hoge schulden af ​​te betalen. Blue Group wordt overgenomen door Alteri Investors.
Steinhoff verkoopt laatste delen

De overname van Blue Group - holdingmaatschappij van onder meer Harveys en Bensons for Beds - door de Britse retail-investeerder Alteri werd vorige week gepubliceerd in onder meer Retail Gazette. Hiermee wordt Steinhoff gescheiden van activiteiten die sinds 2005 deel uitmaken van de Nederlands-Zuid-Afrikaanse retailgroep.

De Blue Group omvat de fabrikanten Relyon, Steinhoff UK Beds en Formation Furniture alsook de twee meubelretailers. Pepco, het moederbedrijf van Poundland, is gescheiden van de Blue Group en blijft eigendom van Steinhoff

Volgens Louis du Preez, CEO van Steinhoff International Holding, is de verkoop van de Blue Group de laatste in een reeks geplande desinvesteringen door Steinhoff. Overigens droeg de Blue Group met nog geen 5% slechts een deel bij aan de inkomsten van Steinhoff.

Daarnaast heeft Steinhoff's Australische dochter Greenlit Brands hun General Merchandise Division verkocht.




Links

www.alteri-investors.com
www.bensonsforbeds.co.uk
www.formationfurniture.co.uk
www.greenlitbrands.com.au
www.harveysfurniture.co.uk
www.poundland.co.uk
www.relyon.co.uk
www.steinhoffinternational.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, bedtextiel, overtrek, boxspring, meubel, tafel, zitmeubel, kast, bijzettafel, salontafel, kapstok, stoel, eetkamer, fauteuil, dressoir, trends, woontrends, interieurtrends, overname, koop, verkoop, acquisitie, schulden, reorganisatie, #steinhoff, #alteriinvestors, #bensonsforbeds, #formationfurniture, #greenlitbrands, #harveysfurniture, #poundland, #relyon, #steinhoffinternational

Gerelateerd nieuws
Tips voor inrichten slaapkamer
[Sponsored artikel] - Als je de tijd neemt om je slaapkamer op een stijlvolle en rustgevende manier in te richten, doe je jezelf daar iedere dag een plezier mee. Van het uitkiezen van de juiste meubels tot de perfecte puntjes op de i!
lees verder
AI-reclamedebuut woonbranche
Nobilia, de Duitse fabrikant van keukens en complete interieurconcepten, lanceerde onlangs de allereerste volledig door AI geproduceerde reclame in de woonbranche.
lees verder
Nieuwe onderstellen Lotus
De Lotus-serie van LD Seating is uitgebreid met twee nieuwe onderstellen. Daarmee krijgt de populaire conferentiestoel, ontworpen door Martin Ballendat, nog meer toepassingen in onder meer werkplekken, hospitality-interieurs en woningen.
lees verder
Imm cologne lanceert india
Koelnmesse, organisator van onder meer Imm cologne, lanceert een nieuw internationaal B2B-event: Imm india. In samenwerking met Indiase brancheorganisaties organiseert de beursgigant op 11–14 maart 2026 een interieurvakbeurs in het India International Convention and Expo Centre in New Delhi.
lees verder
Studenten op DDW
Zes creatieve vakscholen bundelen de krachten voor een gezamenlijke presentatie van studenten op de Dutch Design Week in oktober.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden