Start ETC Design Experience

Maandag 23 september 2019

Maandag 23 en dinsdag 24 september wordt het ETC Design Experience in Culemborg gehouden. En wordt het nieuwe restaurant geopend.
Start ETC Design Experience

Zoals we eerder vermeldden is er veel veranderd bij het ETC Design Center Europe in Culemborg. Het nieuwe, grotere restaurant is centraal te vinden op de eerste etage. Ook er zijn er nieuwe exposanten en presentaties/lezingen. En uiteraard zijn er veel noviteiten!

Recent presenteerden we al een klein deel van het nieuws wat er te verwachten is, namelijk onder meer van Maretti, Esta (TDD), Romo, Jab, Cole & Son (Bart Brugman), Ethimo (Arie Tuinarchitectuur), Alhambra (Prades), Kobe (Kobefab) en La Aurelia, maar er is nog veel meer de moeite waard om te komen bekijken.

De openingstijden van  het ETC Design Center Europe, aande Randweg 20 in Culemborg zijn van 10-17 uur.

 



Links

www.alhambraint.com
www.arietuinarchitectuur.nl
www.bartbrugman.com
www.etcdesigncenter.com
www.ethimo.com
www.jab.de
www.kobe.eu
www.la-aurelia.com
www.maretti.com
www.prades.nl
www.tddonline.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, huisshow, beurs, show, tentoonstelling, event, evenement, meubel, #etcexpo, #etcdesigncentereurope, #etcdesigncenter, #etcdesignexperience, #alhambraint, #arietuinarchitectuur, #bartbrugman, #ethimo, #jab, #kobe, #la-aurelia, #maretti, #prades, #tddonline

Gerelateerd nieuws
 
Runa groeit mee met het licht
lees verder
Warmte buiten, frisse lucht binnen
[Sponsored artikel] - Warme zomerdagen wisselen elkaar vlot af met milde, natte winters. Die schommelingen maken het vaak lastig om het binnen in huis aangenaam te houden. Hoe ben je klaar voor elk seizoen?
lees verder
>1.000 Merken op Trendz/Showup
Met ruim 360 exposanten is de beursvloer volledig gevuld en het aantal deelnemers verder gegroeid. Trendz/Showup brengt meer dan 1.000 labels samen van aanbieders in home, flowers, gifts, jewelry, kitchen & tableware, kids en stationery.
lees verder
Acquisitie door Deli Home
Deli Home versterkt haar positie in Spanje met de voorgenomen overname van Amargós, een fabrikant van deurkozijnen.
lees verder
 
Easyfairs neemt Xpo over
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden