Stabilisatie juli omzet woninginrichting

Vrijdag 16 september 2016

In juli heeft de Nederlandse detailhandel 0,9% meer omgezet. Zowel de winkels in food- als non-foodartikelen behaalden in juli meer omzet. Verder is online flink meer omzet behaald.
Stabilisatie juli omzet woninginrichting
Stabilisatie juli omzet woninginrichting

Winkels in voedings- en genotmiddelen behaalden in juli 1,0% meer omzet, winkels in non-foodartikelen 0,8%, zo meldde het CBS gisteren. Bij de doe-het-zelfzaken hield de omzetgroei van eerdere maanden aan: ruim 5% meer omzet.

De winkels in woninginrichting zetten ongeveer evenveel (+0,7%) om als een jaar eerder. In juni groeide de omzet nog met 9,5%.

De omzet die de detailhandel via internet behaalde was in juli 16% hoger dan een jaar eerder. De multi-channelers plusten met 13%, webwinkels met 19% meer omzet dan in juli 2015.

 



Links

www.cbs.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, consumptie, consument, woninginrichting, uitgaven, bestedingen, vertrouwen, economie, consumentenvertrouwen, koopbereidheid, werkloosheid,werkgelegenheid, omzet, detailhandel, woninginrichting, retail, winkel, online, webwinkel, cbs, centraal bureau statistiek, internetverkoop

Gerelateerd nieuws
 
Vij5 viert 20 jaar in Den Bosch
lees verder
Retail onder druk kabinetsbeleid
Het Nederlandse kabinet vergroot druk op de retail met de nieuwe miljoenennota, zo stellen een aantal brancheverenigingen (waaronder Inretail) in een verklaring.
lees verder
 
Waardevol ontmoetingsplatform
lees verder
 
BNI aan boord bij River Event
lees verder
Faillissement Depot Design
Depot Design, een bekende naam in de Belgische design- en meubelretail en gevestigd in het Brusselse Tour & Taxis, is recentelijk failliet verklaard.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden