Spotlight op Moooi verlichting

Vrijdag 07 juli 2023

Lifestyle merk Moooi introduceert dit jaar verschillende nieuwe lampen, waaronder het hangend armatuur Pallana Light.
Spotlight op Moooi verlichting
Spotlight op Moooi verlichting Spotlight op Moooi verlichting

De Pallana Light, ontworpen door ontwerpbureau Ideo, is een hangende verlichtingsarmatuur dat de gebruiker volgens Moooi ondersteunt in het evenwichtsspel dat het dagelijks leven is. De klassieke vormen van Pallana zijn mechanisch verbonden en creëren een dynamisch en aanpasbaar ontwerp. De ringen kunnen gedraaid worden, om te helpen bij het werken, eten koken, of welke gelegenheid dan ook.

 

Twee andere nieuwe lampen die Moooi afgelopen jaar introduceerde waren de Nomnom Light, die lijkt op twee eetstokjes die iets lekkers vasthouden, en de Starfall Light by Front. Deze lamp is in feite een omgekeerde kroonluchter, die doet denken aan een sterrenhemel.

 

De samenwerking van Moooi met Ideo is overigens al eerder begonnen, zie bijvoorbeeld deze link.



Links

www.ideo.com
www.moooi.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, verlichting, lamp, hanglamp, led, armatuur, licht, hanglamp, meubel, tafel, design, museum, museaal, mooi, #moooi

Gerelateerd nieuws
Nieuwe commisaris EK retail
Ondernemer Paul Berden van de bekende winkelketen Berden uit Venlo-Blerick treedt toe tot Raad van Commissarissen van EK Retail.
lees verder
Casa failliet
Woonwinkelketen Casa is dinsdag officieel failliet verklaard. De Nederlandse winkels zijn woensdagochtend niet meer opengegaan. Een dramatische wending, maar geen onverwachte, sinds het faillissement van het Belgische moederbedrijf in maart.
lees verder
 
Vibia op Euroluce 2025
lees verder
Kantoorruimte huiselijk inrichten!
[Sponsored artikel] - Kantoren kunnen soms kil en afstandelijk aanvoelen, maar dat hoeft helemaal niet zo te zijn! Het is trendy om een kantoor meer huiselijk en gezellig in te richten. Lees snel verder voor onze beste tips!
lees verder
Nieuwe ceo Pols Potten
Bij Pols Potten - importeur van terracotta potten die zich ontwikkelde tot leverancier van woonaccessoires, meubelen, verlichting en servies - wordt Juliette van der Eerden als nieuwe ceo benoemd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden