Spoga+Gafa 90 procent vol

Donderdag 20 februari 2025

Spoga+Gafa vindt dit jaar plaats van dinsdag 24 tot en met donderdag 26 juni, een verschuiving ten opzichte van eerdere edities. De interesse is groot: 90% van de tentoonstellingsruimte van vorig jaar is al gereserveerd.
Spoga+Gafa 90 procent vol

Volgens Claudia Maurer, directeur van de outdoor-beurs Spoga+Gafa, waar ook veel tuinmeubilair te vinden is, bevestigt de sterke vraag de rol van de beurs als internationaal platform voor de tuinsector. 'De industrie toont een sterke betrokkenheid en spoga+gafa blijft een trendsetter,' aldus Maurer.

 

Onder de al bevestigde exposanten bevinden zich bedrijven als 4 Seasons Outdoor, Andrea Bizzotto, Dekovries, Edelman, Esschert Design, Glatz, Hartman Outdoor, Niehoff Garden, Stern en Zebra Group.

 

Naast de vertrouwde indeling introduceert de beurs nieuwe concepten. Het Start-up Square biedt jonge bedrijven een podium voor innovaties. Leden van de Industry Garden Association (IVG) presenteren hun producten op de nieuwe IVG Garden Boulevard. Daarnaast blijven bestaande zones zoals Cooling World, Outdoor Kitchen World en de BBQ-special behouden.


Ook het evenementenprogramma krijgt uitbreiding. Drie themapodia bieden lezingen en paneldiscussies. Boulevard of Trends & Ideas belicht ontwikkelingen in tuinlifestyle en barbecue. De POS Green Solution Islands, mede georganiseerd door Oliver Mathys, presenteren praktische winkelconcepten voor alle seizoenen. Het hoofdthema van 2025, ‘Design Gardens’, loopt als een rode draad door de hele beurs.

 

De kaartverkoop is al gestart, ruim vier maanden voor de beurs. Hiermee willen de organisatoren bezoekers meer tijd geven om hun reis te plannen. Tickets zijn beschikbaar via deze link.



Links

www.spogagafa.com
www.spogagafa.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, tuinbeurs, beurs, show, evenement, tuin, buiten, terras, balkon, decoratie, meubel, meubilair, hangmat, ligstoel, tuinstoel, barbecue, bbq, buitenwonen, tuinmeubel, tuinmeubilair, tuinaccessoire, outdoor, buitenmeubel, buitenmeubilair, #spogagafa, #spoga, #koelnmesse.

Gerelateerd nieuws
 
Opmaat naar Meubelbeurs Brussel 2025
lees verder
Nieuwe zonwering collectie
Hunter Douglas en EK Living introduceren de Huiscollectie zonwering aan ondernemers als aansluiting op de A-merken Luxaflex en Sunway.
lees verder
Geen doorstart Carpetright
Diverse bronnen melden dat een doorstart van vloeren en woningtextiel ketenbedrijf Carpetright in Nederland definitief van de baan is.
lees verder
 
Dag voor interieurprofessionals
lees verder
Beurstrio vrijwel volgeboekt
Het beurstrio Ambiente, Christmasworld en Creativeworld breidt zijn positie als wereldwijd centrum voor moderne lifestyle, seizoensdecoratie en creatieve doe-het-zelfproducten verder en is inmiddels vrijwel geheel volgeboekt
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden