Spectrum onder beheer Rsga Design

Vrijdag 03 februari 2023

Rsga Design, het bedrijf achter Spectrum en de bekende interieurmerken Gelderland, Rietveld Originals en verlichtingsmerk Atelier Artiforte, heeft afgelopen maand 100% van de aandelen in voornoemde merken verworven.
Spectrum onder beheer Rsga Design

Alle operationele activiteiten zijn ondergebracht in Rsga Production & Services B.V. (voorheen Dutch Gelderland Group B.V.) dit is ook de nieuwe naam van de onderneming. Vanuit Culemborg verzorgt het bedrijf de productie en alle ondersteunende activiteiten. Remco van der Voort (bekend van Occony) en Cindy Verhoeven (eerder werkzaam voor zowel Spectrum als Artiforte) zijn toegetreden als partners in Rsga Design.

 

Rsga Design ontwikkelt en beheert interieur- en designmerken met een bijzondere oorsprong. De merken Rietveld Originals, Spectrum, Gelderland en Atelier Artiforte produceren tijdloos en duurzaam design van meer dan 35 Nederlandse ontwerpers. De fabriek in Culemborg staat voor verantwoordelijke lokale productie, zorg voor de nabije omgeving en het milieu.

 

Deze ontwikkeling betekent ook dat de samenstelling van het managementteam verandert. Deze bestaat nu uit vier directieleden: Titus Darley, founder & ceo, Remco van der Voort, sales, Azad Haqiqi, operations en Cindy Verhoeven, staff & services.



Links

rsgadesign.com

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelretail, meubelsector, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, stoel, fauteuil, tafel, bank, #rsgadesign, #spectrum, #rietveldoriginals, # artiforte, #gelderlandgroep, #gelderlandgroup, #dutchgelderlandgroup

Gerelateerd nieuws
Beurstrio vrijwel volgeboekt
Het beurstrio breidt zijn positie als wereldwijd centrum voor moderne lifestyle, seizoensdecoratie en creatieve doe-het-zelfproducten verder en is inmiddels vrijwel geheel volgeboekt
lees verder
HFG ontkent geruchten
De Home Fashion Group (HFG) ontkent geruchten dat er een plan is om zo'n 35 winkels van Leen Bakker te sluiten.
lees verder
Overname showroommodellen.nl
Marktplaats Whoppah neemt weer sectorgenoot over, namelijk showroommodellen.nl.
lees verder
Stijlvol klimaatcomfort in interieur
[Sponsored artikel] - Licht, kleuren en meubels krijgen de meeste aandacht bij het inrichten. Logisch, want ze bepalen de sfeer. Maar ook comfort speelt een grote rol in hoe een ruimte écht aanvoelt.
lees verder
Achter de schermen
Op 3 en 4 november organiseert Label Vandenberg in Raamsdonksveer het interieurevent How it’s Made?. Twaalf designmerken tonen hier het vakmanschap achter hun collecties. Bezoekers krijgen een kijkje in het maakproces.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden