Somfy Tahoma compatibel met IFTTT

Maandag 11 december 2017

Somfy Tahoma, het Smart Home systeem van Somfy, is vanaf afgelopen vrijdag ook compatibel met IFTTT.
Somfy Tahoma compatibel met IFTTT

Vorige maand kondigde Somfy al aan ook met Sonos te kunnen werken en nu is IFTTT daar aan toegevoegd, naast al bestaande samenwerkingen met o.m. Velux, Philips Hue, Honeywell en Hitachi.
 
De koppeling van IFTTT (If This Than That oftewel' als dit, dan dat') zorgt ervoor dat het Tahoma Smart Home systeem van Somfy compatibel is met alle diensten en producten beschikbaar op IFTTT, een gratis tool die verschillende webdiensten, applicaties en connected producten met elkaar verbindt. Hiermee kunnen gebruikers handelingen kunnen automatiseren.
 
Mark Pekelharing, Smart Home Marketing Manager bij Somfy: “Tahoma kan nu samenwerken met andere producten of diensten zoals een thermostaat van Nest, Netatmo, Honeywell of Thermosmart. Bijvoorbeeld als je deze naar 16 graden instelt omdat je van huis gaat, kan het Tahoma scenario ‘vertrekken’ starten.”
 
Somfy Tahoma is tevens compatibel met de Amazon Alexa die afgelopen weekend in Nederland werd gelanceerd en dus nu ook compatibel met deze slimme speakers. Dit maakt het mogelijk om de Somfy TaHoma ook via stem te bedienen.

Somfy zal overigens deelnemen aan de internationale beurs voor de zonweringsindustrie R+T in Stuttgart van 27 februari tot en met 3 maart 2018.

 



Links

www.messe-stuttgart.de/r-t/
www.rt-expo.com
www.somfy.be
www.somfy.nl

Tags

Nieuws, Interieur, inrichting, wonen, project, gordijn, zonwering, rolluik, verlichting, lamp, dimmen, aan-uit, schakelen, automatisering, domotica, smart home, r+t, #somfy, #tahoma, #smarthome, #ifttt, @rt_tradefair, #rtexpo

Gerelateerd nieuws
Extra aandeelhouder Tica
Rogier Uivel treedt toe als nieuwe medeaandeelhouder van Tica, naast Martijn Cliteur en Robert Segers, die dat sinds 2009 zijn.
lees verder
 
Vier keer andere wandbekleding
lees verder
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder
Whisperwool alternatief voor PET
Huijser Meubel Agenturen is vanaf september in Nederland de exclusieve vertegenwoordiger van Whisperwool, het Oostenrijkse merk dat akoestische oplossingen ontwikkelt van 100% schapenwol.
lees verder
 
Heimtextil Trends 26/27
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden