Sofacompany naar Utrecht

Dinsdag 25 januari 2022

Meubelwinkel Sofacompany opent zijn vierde showroom in de Benelux. Na Amsterdam, Antwerpen, Arnhem en Rotterdam krijgt het Deense bedrijf een winkel in het Utrechtse Leidsche Rijn.
Sofacompany naar Utrecht

Sofacompany is een Scandinavische online meubelwinkel en sinds kort onderdeel van de Lars Larsen Group. Het bedrijf heeft dus ook een aantal fysieke showrooms. De showroom in Leidsche Rijn Centrum is 398 m2 en gelegen aan de Parijsboulevard 182. Na Amsterdam, Antwerpen, Arnhem en Rotterdam opent de vierde Nederlandse showroom van Sofacompany op 2 april in Utrecht haar deuren.

 

Beleving is ‘key’ volgens Ilona Willems, managing director Benelux, en door haar allure en (gestructureerde) opzet heeft Leidsche Rijn Centrum zeer veel potentie. De goede parkeergelegenheid en bereikbaarheid zijn volgens haar ook een ernome pre.



Links

www.larslarsengroup.com
nl.sofacompany.com

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, woonkamer, eetkamer, slaapkamer, logeerkamer, meubel, bed, gordijn, stof, raambekleding, interieurbekleding, vloer, woonartikel, woonaccessoire, retail, winkel, shop, outlet, filiaal, keten, winkelketen, franchise, formule, woonwinkel, detailhandel, winkelformule, #sofacompany, #larslarsengroup

Gerelateerd nieuws
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
Stand van zaken Belgische meubelindustrie
Rondom de Internationale Meubelbeurs in Brussel, van 2 tot en met 5 november, publiceert Fedustria altijd een conjunctuurbericht over de Belgische meubelindustrie.
lees verder
Omzet NL-retail september 2025 groeit
De Nederlandse detailhandel heeft in september 3,8% meer omgezet dan in september 2024, volgt uit cijfers van het CBS.De interieurbranche groeide mee.
lees verder
Leenbakker winkels deels naar Jysk
Jysk neemt negen locaties over van Leen Bakker België, dat recent de verkoop van alle 44 winkels heeft aangekondigd.
lees verder
Preview Meubelbeurs Brussel 2025
Van zondag 2 tot en met woensdag 5 november toont Meubelbeurs Brussel weer de veelzijdigheid van de Europese interieurwereld. Van Pools eikenhout tot Spaanse matrassen en Belgische meubelklassiekers.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden