Slimme apparaten dirigeren

Dinsdag 08 november 2022

Ikea lanceert Dirigera: een nieuwe Home Smart hub die in combinatie met de vernieuwde Home Smart app slimme apparaten kan bedienen.
Slimme apparaten dirigeren
Slimme apparaten dirigeren Slimme apparaten dirigeren

Het is volgens Ikea eenvoudig om producten te groeperen tot scènes, zodat als de wekker ’s ochtends gaat, de lampen ook aan gaan en de gordijnen langzaam openen. Zo creëert de klant routines die bij hem passen. De nieuwe hub – met Matter connectiviteit – kan meer productgroepen verwerken en meer producten koppelen dan de bestaande Ikea Tradfri hub. De Dirigera hub is vanaf nu verkrijgbaar.

 

Door de Matter connectiviteit is het in de toekomst ook mogelijk om verbinding te maken met slimme producten van andere fabrikanten. Het bedrijf werkt stap voor stap toe naar de certificering van Matter en de eerste update wordt in de komende maanden verwacht. Het Home Smart assortiment wordt ook telkens uitgebreid. Eerder dit jaar introduceerde het Zweedse woonwarenhuis twee slimme plisségordijnen, die ook gekoppeld kunnen worden aan de Dirigera hub. De rolgordijnen zijn verkrijgbaar in een verduisterende en een licht doorlatende uitvoering en zijn ook apart te bedienen met een afstandsbediening.



Links

www.ikea.nl
www.ikea.com

Tags

nieuws, interieur, meubels, vloeren, investering, duurzaamheid, winkels, kosten, verbouwingen, winkels, raamdecoratie, verlichting, woonaccessoires, smart home, #Ikea

Gerelateerd nieuws
Uitbreiding Ikea in China
Ingka Group, de grootste Ikea-retailer, heeft officieel zijn online winkel op JD. com gelanceerd, met als doel meer mensen in China te bereiken met zijn aanbod en kennis op het gebied van woninginrichting.
lees verder
Nieuwe vakevents dichterbij
De twee nieuwe vakevents voor de retailbranche van de Trade Mart Utrecht, Jewels & Luxury en Kitchen & Design Days 2026, komen er aan. Maar eerst nog de najaarseditie van de Retailbeurs .
lees verder
Digitaal Product Paspoort
Beaulieu International Group en Digimarc demonstreren digitale watermerken als schaalbare oplossing voor digitale productpaspoorten in de vloerenindustrie.
lees verder
Lego interieurcollectie
H&M Home en Lego Group slaan de handen ineen voor een verrassende samenwerking: een interieurcollectie speciaal voor kinderkamers. De Lego H&M Home Collection is in de VS en UK al verkrijgbaar.
lees verder
Tips voor inrichten slaapkamer
[Sponsored artikel] - Als je de tijd neemt om je slaapkamer op een stijlvolle en rustgevende manier in te richten, doe je jezelf daar iedere dag een plezier mee. Van het uitkiezen van de juiste meubels tot de perfecte puntjes op de i!
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden