Slapen op strand bij VT Wonen

Woensdag 15 mei 2019

Het strandseizoen kan van start gaan! Vanaf nu kun je blijven slapen op het Zandvoortse strand in een van de drie VT Wonen strandkamers van VT Wonen@Ajuma.
Slapen op strand bij VT Wonen
Slapen op strand bij VT Wonen

Net als voorgaande jaren is het strandpaviljoen VT Wonen@Ajuma weer opgebouwd. Dit keer zijn er drie strandkamers gerealiseerd en ingericht in VT Wonen stijl met ieder een eigen 'look-and-feel': ‘basic chic’ (beton, hout, zwart, grijs en wit), ‘balance’ (zen-gevoel met een donkere vloer, warmgrijze wanden en goudkleurige elementen) en ‘blush’ (zacht en zwoel met aaibare stoffen).

De drie strandkamers zijn voorzien van vloeren van VT Wonen en bedden van Swiss Sense met VT Wonen beddengoed. De badkamers zijn ingericht met VT Wonen sanitair, kranen en tegels.

In het strandpaviljoen VT Wonen@ajuma, kan je naast ontspannen ook werken. Er is wifi, koffie, snacks en gerechten met een Aziatische 'bite', van ’s ochtends vroeg tot ’s avonds laat gedurende het zomerseizoen (tot eind september/begin oktober). Wim Brugman is eigenaar van Ajuma aan de Boulevard Barnaart 24 in Zandvoort.



Links

www.ajuma.nl
www.sanoma.nl
www.sanoma-uitgevers.nl
www.sanoma.be/nl
www.vtwonen.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, beurs, woonbeurs, event, stand, beach, zandvoort, evenement, show, sanoma, vt wonen, vt-wonen, #vtwonen, #ajuma, #sanoma, #sanomauitgevers

Gerelateerd nieuws
Lego interieurcollectie
H&M Home en Lego Group slaan de handen ineen voor een verrassende samenwerking: een interieurcollectie speciaal voor kinderkamers. De Lego H&M Home Collection is in de VS en UK al verkrijgbaar.
lees verder
 
Dynamisch kunstlicht
lees verder
Tips voor inrichten slaapkamer
[Sponsored artikel] - Als je de tijd neemt om je slaapkamer op een stijlvolle en rustgevende manier in te richten, doe je jezelf daar iedere dag een plezier mee. Van het uitkiezen van de juiste meubels tot de perfecte puntjes op de i!
lees verder
Faillissement Aquinos NL
Na de eerder verstrekte surseance van betaling is matrassenfabriek Aquinos NL in Kesteren nu alsnog failliet verklaard.
lees verder
AI-reclamedebuut woonbranche
Nobilia, de Duitse fabrikant van keukens en complete interieurconcepten, lanceerde onlangs de allereerste volledig door AI geproduceerde reclame in de woonbranche.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden