Slapen in de seventies

Dinsdag 13 augustus 2019

Textielproducent De Witte Lietaer uit Lauwe introduceert bedlinnen Almond, met een typisch jaren zeventig dessin.
Slapen in de seventies
Slapen in de seventies

Dekbedovertrek Almond wordt gekenmerkt door natuurtinten en een typisch, grafisch seventies dessin. Bij het omslaan wordt de effen olijfkleurige kant zichtbaar. Het overtrek bestaat uit 100% gekamd katoen (200 draden per inch˛, 120 g/m˛). De satijnbinding geeft de stof volgens De Witte Lietaer een subtiele glans. Het dekbedovertrek is voorzien van een extra brede flessenhalssluiting, waardoor ook het uiteinde van het matras onder het design verdwijnt. Het beddengoed is er in verschillende maten, de variant van 240 x 220 cm met twee kussenslopen kost € 129,95.



Links

www.dwl.be

Tags

dekbedovertrek, bedmode, bedtextiel, dekbed, kussen, overtrek, hoes, slaap, slapen, linnen, #wittelietaer, #almond, #dwi

Gerelateerd nieuws
Weer uitbreiding Dromenland
Tijdens de Voorjaarsvakdagen 2026 breidt Dromenland, het slaapcollectief van De Woonindustrie, opnieuw uit. Twee nieuwe bedrijven versterken het verzamelpunt van slaapoplossingen.
lees verder
 
Designtrends volgens Jysk
lees verder
Lancering online merk Swiss Sense
De Nederlandse retailketen in slaapproducten Swiss Sense start een Europese internationale digitale expansie met lancering van het online merk Kameosleep.
lees verder
Rolluiken thuis in jouw stijl
[Sponsored artikel] - Ben je bezig met het upgraden van je huis? Er zijn verschillende manieren om je woning comfortabeler en veiliger te maken. Zoals het laten plaatsen van rolluiken.
lees verder
 
Naamswijziging Bommel
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden