Skovby nieuw in DWI

Woensdag 09 december 2020

DWI (De Woonindustrie) heeft er een nieuwe exposant bij. Skovby Møbelfabrik, de scandinavische fabrikant van design meubelen, is vanaf januari in Nieuwegein te vinden.
Skovby nieuw in DWI
Skovby nieuw in DWI Skovby nieuw in DWI

Martin van Nederkassel vertegenwoordigt het Deense bedrijf, hij is salesmanager Benelux van meubelfabriek Skovby. Het bedrijf maakt onder meer bijvoorbeeld slimme eetkamertafels. Met een uniek systeem kunnen er eenvoudig extra zitplaatsen worden gecreëerd.

 

Even nader kennismaken: één van de nieuwste producten van Skovby is serveerwagen #135. Volgens de fabrikant maakt dit meubel elke kamer compleet. Het kan fungeren als displaystuk, of een goed uitgerust barstation. De serveerwagen heeft verborgen wielen, een wijnrek en een compartiment met een klein dienblad en een snijplank gemaakt van overgebleven hout uit de Skovby fabrieken.

 

Het ultieme doel van stoel #811 is comfort. De volledig gestoffeerde zitting rust op vier rubberen trillingsdempers, waardoor de zitting lichtjes heen en weer kan kantelen en zich aanpast aan de natuurlijke bewegingen van het lichaam. Het asymmetrische, afgeschuinde pootframe zorgt voor een scherp contrast met de zachte, gestoffeerde zitting.

 

Skovby staat dus vanaf januari 2021 in DWI (De Woonindustrie) op de Symfonielaan 1 in Nieuwegein.



Links

www.skovby.com
www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, nieuwkomer, meubel, slaap, slapen, nacht, decoratie, accessoires, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank, #marketday, #marketdayxl, #marketdaybxl, #woonindustrie, #dwi, #skovby

Gerelateerd nieuws
 
Operationeel directeur Woonindustrie
lees verder
Meubelbeurs 2025: klaar voor groei
De Meubelbeurs Brussel 2025 krijgt vorm en zet grote stappen vooruit. De hallen zijn voor meer dan 90% gevuld, met een aanbod dat sterker en veelzijdiger is dan ooit.
lees verder
 
Spoga+Gafa 2025 weg naar toekomst
lees verder
Waarom Trendz Najaar 2025 bezoeken?
[Sponsored artikel] - We geven je graag drie redenen waarom je het inkoop- en inspiratiemoment van Trendz 2025 eind augustus in Gorinchem niet wilt missen.
lees verder
Flexa4dreams failliet
Flexa4dreams, producent van kindermeubelen, heeft faillissement aangevraagd na jaren van verlies. Dat meldt de website Wood Supply.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden