Sint Pieter voor thuis

Vrijdag 12 juli 2019

De koepel van de Sint Pieter als hanglamp voor thuis. Een typisch product van de Italiaanse fabrikant Seletti.
Sint Pieter voor thuis
Sint Pieter voor thuis

Van Seletti producten word je vaak een beetje blij. Bijvoorbeeld bij de Hamburger-Fauteuil en Hot Dog-Sofa of de gouden Banana Lamp.

Nu komt Seletti met een eerbetoon aan een van de symbolen van de Italiaanse architectuur: de Sint-Pieterskoepel in de vorm van een hanglamp. Deze Cupolone is een ontwerp van Amebe.

De majestueuze en iconische St. Peter's Dome, ontworpen door Michelangelo, is een symbool van Italiaanse creativiteit en Renaissance-architectuur. Amebe Design Studio, opgericht door ontwerpers Alessandra Mantovani en Eleonora Barbareschi, vertaalde dit naar de Cupolone: een hangende lamp met een realistische harsreproductie van de Sint-Pieterskoepel.

De lamp heeft een diameter van 70 cm en een hoogte van 72 cm en is uitgevoerd in twee kleurvarianten: een geheel wit, de andere met een antraciet buitenkant en een gouden binnenkant.

Seletti wordt via Van Mokum en House of Brands vertegenwoordigd en is via Van Mokum ook weer present op de komende decoratiebeurs Showup de eerste twee dagen van september in Vijfhuizen.




Links

www.homeforbrands.com
www.seletti.it
www.showup.nl
www.vanmokum.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, interieurbeurs, woonaccessoire, behang, wandbekleding, bedtextiel, overtrek, mand, lifestyle-product, tas, mandencollectie, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, kado, servies, keramiek, meubel, kleinmeubel, bijzet, verlichting, licht, verlichting, sierkussen, kussen, textiel, woon, woontextiel, woningtextiel, kinderkamer, jeugdkamer, #seletti, #vanmokum, #houseforbrands, #showup

Gerelateerd nieuws
 
Vertrouwen centraal op Heimtextil
lees verder
 
Hospitality Expo start in Grave
lees verder
Heropening winkel Groningen
De winkel van woonwinkel Goossens in Groningen is onlangs feestelijk heropend: inspiratie, advies en blije klanten.
lees verder
Jubileum Alexandrium
Woonmall Alexandrium viert 30-jarig jubileum tijdens Oktober Woonmaand met diverse activiteiten voor bezoekers en acties.
lees verder
Verlichting als architectonisch element
[Sponsored artikel] - Een goed doordacht interieur valt of staat met de juiste verlichting. Voorheen lag de focus vooral op een opvallende hanglamp boven de eettafel of een statige vloerlamp in de zithoek, nu benaderen ontwerpers licht steeds vaker als integraal onderdeel van de architectuur.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden