Sika investeert in locatie Schönox

Dinsdag 30 september 2014

Moederbedrijf Sika investeert flink in de locatie van Schönox in het Duitse Rosendahl. In totaal wordt er voor 7 miljoen euro een nieuwe scholings- en technologiecentrum gebouwd.
Sika investeert in locatie Schönox

In het eerste kwartaal van 2016 moet het project zijn voltooid. Het nieuwe gebouw bestaat uit drie riante scholingsruimtes met praktijkgedeelten, die tegelijkertijd gebruikt kunnen worden en qua grootte variabel zijn. Het complete gebouw krijgt airconditioning.

 

Projectleider Thomas Nürenberg: 'Het gebouw zal met producten van Sika en Schönox gebouwd worden en aan de nieuwste standaarden voldoen.' Het ontwerp is van het architectenbureau Evers uit Coesfeld.



Links

www.sika.com

Tags

parket, lijm, vloercoating, parketlijm, parktetverlijming, egalisatiemortel

Gerelateerd nieuws
 
Nieuwe accountmanager Intr Utrecht
lees verder
Supersterke PVC-vrije klikvloer
Coretec introduceert een pvc-vrije klikvloer, die nu te zien is op in de showroom op de Flanders Flooring Days.
lees verder
Tips voor minder tijd voor onderhoud
[Sponsored artikel] - Het is fijn om in een huis te wonen dat schoon en opgeruimd is. Toch kan onderhoud in huis een hoop tijd kosten. Maar er zijn manieren om het onderhoud te beperken en je huis toch schoon te houden.
lees verder
Herlancering collectie
Moduleo introduceert vernieuwde Roots-collectie pvc vloeren: natuurlijke uitstraling en innovatieve prestaties in perfecte balans.
lees verder
 
Nieuwe verkoopdirecteur
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden