Signify pessimistisch over omzet

Maandag 31 oktober 2022

Signify boekte in het derde kwartaal een flinke omzetstijging, maar is pessimistisch over het jaar als geheel. Het verlichtingsbedrijf gaat uit van 2 tot 3 procent groei, niet de eerder voorspelde 3 tot 6 procent.
Signify pessimistisch over omzet

Signify heeft te maken met moeilijkere marktomstandigheden in China en ook het gedaalde consumentenvertrouwen speelt een rol. Grote afnemers zoals tuinbouwers zijn voorzichtig met investeringen vanwege de hoge gas- en elektriciteitsprijzen. Ook consumenten zijn voorzichtiger en winkels houden minder voorraad. Tegelijkertijd is er volgens Signify nog steeds veel vraag naar slimme energiezuinige verlichtingsoplossingen.

 

Uit de cijfers blijkt dat Signify blijft afslanken. Dit komt onder meer door de overgang van conventionele verlichting naar led. Begin 2021 verdwenen 600 banen bij het bedrijf. In Eindhoven en Amsterdam betrof het 250 arbeidsplaatsen. Ook in China en Mexico verdwenen veel banen. Bij de verlichtingsspecialist werken nu bijna 34.200 mensen, tegen 39.100 in juni 2021. Ceo Eric Rondolat geeft aan nog steeds te streven naar een ‘kleine, efficiënte en kosteneffectieve houdstermaatschappij’.



Links

www.signify.com/nl-nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, kantoor, retail, winkel, licht, verlichting, lamp, fabrikant, led, halogeen, armatuur, domotica, bluetooth, app, omzet, omzetcijfers, kwartaalcijfers, #philips, #philipshue, #philipshuebridge, #signify

Gerelateerd nieuws
Tegels kiezen met karakter en sfeer
[Sponsored artikel] - Tegels zijn als vloerbedekking een essentieel onderdeel van je interieur. Wil je dat je huis een karakteristieke uitstraling krijgt? Dan is het kiezen van de juiste tegels cruciaal. Maar waar begin je?
lees verder
Elys presenteert lichtnieuws
Elys, het verlichtingsmerk van Internova, komt dit najaar met verschillende nieuwigheden. Tijdens A&W Rotterdam presenteert het merk zijn nieuwste producten, en in september verschijnt ook de catalogus voor 2027.
lees verder
Tweedehandsplatform Ikea breder
Interieurketenbedrijf Ikea brengt haar tweedehandsplatform - na Spanje, Noorwegen, België en Luxemburg - nu ook naar Engeland. Voor een uitrol in Nederland is nog geen datum gepland.
lees verder
Focus op regeneratieve architectuur
Architect@Work Rotterdam legt focus op regeneratieve architectuur. Het evenement vindt plaats in september in Rotterdam Ahoy.
lees verder
Design Post Keulen krijgt dubbelrol
Design Post Köln maakt in 2026 deel uit van zowel Orgatec als Idd Cologne. De designlocatie wordt een extra presentatielocatie voor Orgatec en vormt het centrale vertrekpunt van het stedelijke concept van Idd Cologne.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden