Signify pessimistisch over omzet

Maandag 31 oktober 2022

Signify boekte in het derde kwartaal een flinke omzetstijging, maar is pessimistisch over het jaar als geheel. Het verlichtingsbedrijf gaat uit van 2 tot 3 procent groei, niet de eerder voorspelde 3 tot 6 procent.
Signify pessimistisch over omzet

Signify heeft te maken met moeilijkere marktomstandigheden in China en ook het gedaalde consumentenvertrouwen speelt een rol. Grote afnemers zoals tuinbouwers zijn voorzichtig met investeringen vanwege de hoge gas- en elektriciteitsprijzen. Ook consumenten zijn voorzichtiger en winkels houden minder voorraad. Tegelijkertijd is er volgens Signify nog steeds veel vraag naar slimme energiezuinige verlichtingsoplossingen.

 

Uit de cijfers blijkt dat Signify blijft afslanken. Dit komt onder meer door de overgang van conventionele verlichting naar led. Begin 2021 verdwenen 600 banen bij het bedrijf. In Eindhoven en Amsterdam betrof het 250 arbeidsplaatsen. Ook in China en Mexico verdwenen veel banen. Bij de verlichtingsspecialist werken nu bijna 34.200 mensen, tegen 39.100 in juni 2021. Ceo Eric Rondolat geeft aan nog steeds te streven naar een ‘kleine, efficiënte en kosteneffectieve houdstermaatschappij’.



Links

www.signify.com/nl-nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, kantoor, retail, winkel, licht, verlichting, lamp, fabrikant, led, halogeen, armatuur, domotica, bluetooth, app, omzet, omzetcijfers, kwartaalcijfers, #philips, #philipshue, #philipshuebridge, #signify

Gerelateerd nieuws
Light Expo via Messe Frankfurt
Messe Frankfurt heeft Light Expo London overgenomen van organisator Darc media. De vakbeurs wordt voortaan georganiseerd door Messe Frankfurt UK en maakt deel uit van het internationale Light+Building-portfolio.
lees verder
Ontwerpwedstrijd Incoda
Na de succesvolle editie van vorig jaar organiseert de interieurvakevent Incoda ook dit jaar weer een ontwerpwedstrijd voor gevestigde namen en studenten.
lees verder
Innovatieprijs terug op Orgatec
De Innovation Award Architecture+ Office keert terug tijdens Orgatec 2026. De prijs zet opnieuw innovaties voor werk- en projectinrichting centraal. Inschrijvingen zijn geopend.
lees verder
Trends op Incoda 2026
Het interieurvakevent Incoda aanstaande september in Gorinchem breidt het programma uit met trendlezingen, demonstraties en inspirerende interieurmerken.
lees verder
Accu grasmaaier kiezen
[Sponsored artikel] - Een accu grasmaaier gebruiken betekent stil maaien met een strak resultaat. Dat past uitstekend bij moderne tuinen en biedt het gemak om zonder verlengsnoer te maaien.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden