Showup weer groter!

Dinsdag 20 december 2016

Will you showUP? De inkoopbeurs voor home en gift in Vijfhuizen is dit jaar opnieuw groter en het is nu al mogelijk om gratis toegangskaarten te bestellen.
Showup weer groter!
Showup weer groter! Showup weer groter! Showup weer groter! Showup weer groter! Showup weer groter!

De aankomende editie van ShowUp is groter dan ooit met ruim 3.000m2 extra vloeroppervlak. De beurs is wederom helemaal volgeboekt. Meer dan 250 merken, jonge ontwerpers en opkomende labels staan op 5 en 6 februari 2017 klaar in de Expo Haarlemmermeer.

Voor een preview van wat er te verwachten is heeft de organisatie een fraaie site gebouwd waarop deelnemers zich presenteren: showupbrands.com.

Showup heeft zich de afgelopen drie jaar ontwikkeld tot een inspirerende inkoopbeurs voor woonaccessoires en cadeauartikelen. De beurs richt zich op woon- en cadeauwinkels, kindershops, warenhuizen en museumwinkels. De sfeer en styling van de locatie is aangenaam licht met open stands.

Het leuke van showUP is dat toonaangevende internationale merken zij aan zij staan met startende designers en labels. Er is ruimte voor jong ontwerptalent en verrassende presentaties.

Tickets.



Links

www.showup.nl
www.showupbrands.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, interieurbeurs, woonaccessoire, behang, wandbekleding, bedtextiel, overtrek, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, kado, servies, keramiek, meubel, kleinmeubel, bijzet, verlichting, licht, verlichting, sierkussen, kussen, textiel, woon, woontextiel, woningtextiel, Growup, Listenupkinderkamer, jeugdkamer

Gerelateerd nieuws
 
Kunst, design en vakmanschap
lees verder
Bestellen bij Fonq onmogelijk
Bij de webshops van Fonq en Naduvi kunnen klanten momenteel geen bestellingen plaatsen. Op beide sites verschijnt een melding dat er tijdelijk geen betalingen worden geaccepteerd. Dat melden verschillende retailmedia nadat de holding achter de platforms uitstel van betaling heeft aangevraagd.
lees verder
Innovatie versnelt op Light+Building
Light+Building 2026 liet zien hoe snel innovatie in de sector momenteel gaat. Tijdens de zesdaagse vakbeurs in Frankfurt presenteerden bijna 2.000 exposanten nieuwe technologieën (digitalisering, elektrificatie en slimme lichtoplossingen) voor gebouwen, steden en interieurtoepassingen.
lees verder
Fonq vraagt uitstel van betaling
De Fonq Group, de holding achter de woonmerken Fonq en Naduvi, heeft bij de rechtbank uitstel van betaling aangevraagd.
lees verder
 
JD betreedt NL markt met Joybuy
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden