Showup september 2024

Vrijdag 07 juni 2024

Staan 1 en 2 september al in de agenda? Dan vindt de najaarseditie van Showup weer plaats in de Brabanthallen in Den Bosch.
Showup september 2024

Showup heeft zich ontwikkeld tot de inkoopbeurs voor woonaccessoires en cadeau-artikelen. De vakbeurs richt zich op inkopers van woon- en gift stores, concept stores, webshops, warenhuizen en museumwinkels. Ook stylisten, pers en bloggers komen langs om inspiratie op te doen. Meer dan 300 deelnemers uit binnen- en buitenland doen mee aan de beurs, van kleine startende labels en jonge ontwerpers tot bekende merken.

 

Naast de deelnemende merken is er ruimte voor jong ontwerptalent, er zijn verrassende presentaties en onder de noemer Listenup is er een lezingenprogramma. Vast onderdeel is de trendpresentatie van Buro Jantrendman, in The Trend Zone op de beursvloer worden de trends gevisualiseerd met bijbehorende producten van deelnemende merken.

 

Data

1 september 2024   |  10:00 - 17:00 uur

2 september 2024   |  09:00 - 17:00 uur



Links

www.showup.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, interieurbeurs, woonaccessoire, behang, wandbekleding, bedtextiel, overtrek, mand, lifestyle-product, tas, mandencollectie, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, kado, servies, keramiek, meubel, kleinmeubel, bijzet, verlichting, licht, verlichting, sierkussen, kussen, textiel, woon, woontextiel, woningtextiel, upcylce, recycle, duurzaam, duurzaamheid, kinderkamer, jeugdkamer, beurs, fair, event, accessoires, decoratie, woondecoratie, tableware, servies, tafelstyling, tafeldecoratie, tafeldekken, meubels, kast, tafel, stoel, fauteuil, #growup, #listenup, #gearup, #showup, #startup, #showupevent

Gerelateerd nieuws
Branding via interieuraccessoires
[Sponsored artikel] - Hoe de branding van interieuraccessoires je kantoor karakter geeft? Je kantoor is het visitekaartje van je bedrijf: identiteit, sfeer en merkbeleving komen samen.
lees verder
Nauwelijks groei consumentenbestedingen
De consumptie van Nederlandse huishoudens groeit met 0,5% in november, vooral door groei bij diensten.
lees verder
 
Heimtex: Nederlands nieuws
lees verder
Weer reorganisatie Bijenkorf
De Bijenkorf heeft ruim twee jaar na de vorige wederom een reorganisatie aangekondigd waarbij er meerdere banen verloren gaan.
lees verder
Inflatie blijft redelijk stabiel
De Inflatie in Nederland was in december 2,8% bij snelle raming, vrijwel hetzelfde niveau als november. Gedurende het hele jaar zijn de prijzen ruim 3% gestegen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden