ShowUP naar Expo Haarlemmermeer

Donderdag 20 november 2014

Het creatieve event voor Home & Gift showUP verhuist voor haar volgende editie naar Expo Haarlemmermeer. Na een eerdere verhuizing naar de Westergasfabriek in Amsterdam, was het wederom nodig om een grotere locatie te vinden.
ShowUP naar Expo Haarlemmermeer

ShowUP 2015 vindt plaats op 1 en 2 februari 2015 in Expo Haarlemmermeer. ‘We waren al heel erg blij met de verhuizing naar de Westergasfabriek, vooral vanwege de creatieve uitstraling van de locatie. Maar we hebben nog meer ruimte nodig en dan zijn de alternatieven grote locaties zoals de bekende grote beurslocaties. Wij wilden toch een andere soort locatie en denken met Expo Haarlemmermeer een passende plek gevonden te hebben. Het is echt een prachtige locatie met strak vormgegeven gebouwen en de juiste uitstraling’, aldus Daan van Trigt van de organisatie van showUP. ‘Bovendien kunnen we ons creatieve imago nu verder versterken door het bieden van meer events en activiteiten in het randprogramma, omdat we daar nu letterlijk meer ruimte voor hebben. Ook voor het parkeerprobleem dat onze bezoekers in Amsterdam hadden bieden we nu een oplossing’, vult Van Trigt aan. 

 

Er hebben zich al enkele nieuwe standhouders aangemeld voor de nieuwe editie, zoals Normann Copenhagen, String, Imperfect Design, Goods en Bloomingville. De nieuwe deelnemerslijst verschijnt 1 december online op de website www.showup.nl.

 

 



Links

www.showup.nl

Tags

interieur, wonen, interieurbeurs, woonaccessoire, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau

Gerelateerd nieuws
Materiaal belangrijk bij interieur
[Sponsored artikel] - Het inrichten van een woning draait om veel meer dan het uitkiezen van een mooie kleur voor op de muur of een nieuwe zetel. De focus verschuift naar de materialen waarmee een ruimte wordt opgebouwd.
lees verder
Opening winkel Jysk
Jysk breidt verder uit in Nederland met de opening van een nieuwe winkel in Barneveld. Tegelijkertijd is de winkel in Gouda verhuisd naar een nieuwe, centrale locatie.
lees verder
Nieuwe armaturen bij Internova
Internova breidt het assortiment uit met twee nieuwe armaturen. De Alba Wallwasher richt zich op gelijkmatige wandverlichting, terwijl de vernieuwde Diablo HE inzet op een hogere efficiëntie.
lees verder
Jazz breidt zitcollectie uit
Turri presenteert de nieuwe gestoffeerde collectie Jazz, ontworpen door Giuseppe Viganò. De serie bestaat uit een twee- en driezitsbank en was eerder dit jaar als preview te zien tijdens de Meubelbeurs in Milaan.
lees verder
Idd cologne kiest opnieuw stad
Beurs en showrooms vormen samen één programma in Keulen. De editie van 2026 sluit opnieuw aan op Orgatec en richt zich op wonen, hospitality en design.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden