ShowUP naar Expo Haarlemmermeer

Donderdag 20 november 2014

Het creatieve event voor Home & Gift showUP verhuist voor haar volgende editie naar Expo Haarlemmermeer. Na een eerdere verhuizing naar de Westergasfabriek in Amsterdam, was het wederom nodig om een grotere locatie te vinden.
ShowUP naar Expo Haarlemmermeer

ShowUP 2015 vindt plaats op 1 en 2 februari 2015 in Expo Haarlemmermeer. ‘We waren al heel erg blij met de verhuizing naar de Westergasfabriek, vooral vanwege de creatieve uitstraling van de locatie. Maar we hebben nog meer ruimte nodig en dan zijn de alternatieven grote locaties zoals de bekende grote beurslocaties. Wij wilden toch een andere soort locatie en denken met Expo Haarlemmermeer een passende plek gevonden te hebben. Het is echt een prachtige locatie met strak vormgegeven gebouwen en de juiste uitstraling’, aldus Daan van Trigt van de organisatie van showUP. ‘Bovendien kunnen we ons creatieve imago nu verder versterken door het bieden van meer events en activiteiten in het randprogramma, omdat we daar nu letterlijk meer ruimte voor hebben. Ook voor het parkeerprobleem dat onze bezoekers in Amsterdam hadden bieden we nu een oplossing’, vult Van Trigt aan. 

 

Er hebben zich al enkele nieuwe standhouders aangemeld voor de nieuwe editie, zoals Normann Copenhagen, String, Imperfect Design, Goods en Bloomingville. De nieuwe deelnemerslijst verschijnt 1 december online op de website www.showup.nl.

 

 



Links

www.showup.nl

Tags

interieur, wonen, interieurbeurs, woonaccessoire, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau

Gerelateerd nieuws
 
Spoga+Gafa 2025 weg naar toekomst
lees verder
Waarom Trendz Najaar 2025 bezoeken?
[Sponsored artikel] - We geven je graag drie redenen waarom je het inkoop- en inspiratiemoment van Trendz 2025 eind augustus in Gorinchem niet wilt missen.
lees verder
Flexa4dreams failliet
Flexa4dreams, producent van kindermeubelen, heeft faillissement aangevraagd na jaren van verlies. Dat meldt de website Wood Supply.
lees verder
 
Loungefauteuil Teodora
lees verder
Nieuwe directeur CBM
Jelle Boonstra wordt per 1 september de nieuwe directeur van Koninklijke CBM, de Nederlandse Branchevereniging voor Interieurbouw en Meubelindustrie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden